Nderrohet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:32
Linku:
,

Okazionnnnnn

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:50
Linku:
,

BMW GT 535 BITURBO LOOK M 300 HP

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:52
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:11 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:10 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:10 ,

Chevrolet spark 2011 ose nderrohet

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:10 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Bmw seria 4 xdrive 2014

123 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:06 ,

Shitet ose ndërrohet Volvo Xc90 2006 Automat

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:00 ,

Mercedes 2.7 nafte

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:59 ,

����MercesesBenz-B-clase-180-Diesel-full option !

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:58 ,

audi a6 2.0 nafte 2015 automat nderrohet

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:58
Linku:
,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 ,

jeep wrangler 2011 benzine 3.8 nderrohet

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 ,

Jeep Wrangler benzine 3.8 2011 nderrohet

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 ,

Mb c200 cdi avantgarde w204 shitet dhe nderrohet. Okazion

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

BMW X5

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:56 ,

Shitet Jaguar XJ..2013...spr full

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:56 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 ,

Shitet/Nderrohet Benz A class 170 Naft, Viti 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:49 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:49
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:46 ,

Shitet/nderrohet(me volvoxc60,glk).

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:46 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:45 ,

VW Touran 2012 1.6TDI full nderrohet targa shqiptare

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:42 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:42 ,

Citroen C 3 Automat 1.4 Shitet nderrohet Viti 2007 Gaz benz

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:42 ,

BMW 528i Xdrive 4x4 Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

Nissan Patrol

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:42 ,

GL 450 gas benzin 2012 nderrohet

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:41 ,

BMW X3 28i Xdrive

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:40 ,

Benz SLK Cabrio

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:40 ,

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:39 ,

Skoda Romster

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 ,

BMW X5

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:37 ,

Fiat punto dizel

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:32 ,

Tomi

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:31 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Okazion per pak dit ! Mercedes E320 AMG LINE full

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:31 ,

OKAZION TOURAN 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:27 ,

SHITET ose NDËRROHET BMW X3 3.0 SD Naftë

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 ,

Shitet Cls 350

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:26 ,

Shitet dhe nderrohet.ford focus 2005 1.6naft

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Nderrohet Nderrohet me foristrad

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione