Motorr | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:18
Linku:
,

Vw GOLF 5 Benzine+Gaz(400Leke konsum 100km)

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:01
Linku:
,

2012 SKODA YETI AUTOMATIKE

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Shk 13:15
Linku:
,

AUDI Q7 S'LINE BENZINE 3.0 2012 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:48
Linku:
Dyqani ,

MAZDA 5,VITI 12/2006,MANUALE, 2.0 NAFTE, 6+1 VENDE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:52
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 09:06 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic Super Gjendje Me Dogan

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:06 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 Dyqani ,

✅C-CLAS 220CDI✅ VITI 2007✅ GJENDJE PERFEKTE✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 Dyqani ,

Honda FR-V 1.7 Benzinë+gas

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:06 ,

E 200 benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Touareg 3.0 naft 2010 sapo targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Ford C max

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

��������C klass 220 Automatik ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

OKAZION AUDI A3 1.6 BENZIN AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:05 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

OKAZION Opel 6+1 benzin+gaz 2300E

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:05 ,

1.5 DIZEL !!!OKAZION!!!

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:04 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:04 ,

DODGE CALIBER SXT EUROPA !!!!!!

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:03 ,

Opel 2008 benzin gaz

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:03 ,

Benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

Pezho 106 benxin gaz kamjo automat

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

BMW GT 535 BITURBO 2011 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:02 ,

Shitet Toyota Rav 4 viti 2010 kamje manuale motorr 2.2.2 NAF

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:02 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFT 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Dyqani ,

Ne shitje C-class

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:01 Dyqani ,

Ne shitje Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 ,

Citroen Berlingo viti 2012 motorr 1.6 naft

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:01 ,

S 350 viti 2010

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:00 ,

Mercedez Benz E Klas Me Dogan 6400 Euro Okazioon

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Dyqani ,

����OKAZION BENZIN + GAZ ����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:58 ,

CITROEN C3 1.4 NAFTE AUTOMAT VITI 2013

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:58 ,

Shitet Mundesi Nderrimi

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:58 ,

OKAZION Audi A6 2.0 Benzine sapo ardhur nga jasht

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Dyqani ,

���� OKAZION ����

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 ,

FORD KUGA VITI 2011 MOTORR 200 NAFTE KAMJE MANUALE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:58 ,

Mitsubishi L200 2.5 Diesel ARB & BLLOKAZH SUPER GJENDJE

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

MERCEDES-BENZ SPORT EDITION AMG

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:57 ,

Volkswagen Touran / 2.0 TDI / DSG ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione