Motor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motor ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motor Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Pri 16:44
Linku:
,

Mini Cooper clubmanS

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13
Linku:
,

Shitet Audi A4

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:25
Linku:
Dyqani ,

Shitet C200 CDI okazion!!!

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 02:14
Linku:
,

Super Audi Q7 2017

46 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 04:13 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:10 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 04:08 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:07 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:58 ,

Mercedes Benz C-200 CDI, motor EVO, 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:40 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:54 ,

Audi A4 Prestige - Quattro

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

U shit

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:41 ,

Toyota..Yaris.1.4 naft ..viti 2009...

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:08 ,

AUDI Q7 QUATTRO 2012 3.0 Diesel BLUE EFFICIENCY

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:52 ,

Audi A4 / 2.0 TDI / DSG 9G / Highline ����

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:50 ,

Volkswagen Golf VI Plus / Highline / 2.0 TDI / DSG / 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 ,

‼️OKAZION‼️FORD KUGA 2012 AUTOMAT

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 ,

shitet

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:38 ,

Shitet C180 (W203) 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 ,

Okazion Sprinter Furgon

2 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:07 ,

Peugeot 307 Benzin/Gaz Landirenzo 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:07 ,

Okazion GLK 320 Sport Panoramik Full Option 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 140 HP

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:54 ,

Ford Focus 2.0 benzin gaz����

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:41 ,

C CLASS 220 CDI AUTOMATIK 2005 I SAPOARDHUR ME TVSH

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

SHITET NGA PRIVAT OPEL MERIVA 1.7 DIESEL MANUAL

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

VW TIGUAN 2.0TSI 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:31 ,

Opel Astra 1.7 Nafte Viti 2009

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:30 ,

Toyota corolla verso 2006 okazioooon

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:25 Dyqani ,

FIAT PANDA 4X4 VITI 2006 BENZIN 1.2 SWITZERLAND ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:25 Dyqani ,

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN GAZ 2005 GERMANY ����

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:25 Dyqani ,

VW CADDY LIFE 1.4 BENZIN 2007 GERMANY ����

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 Dyqani ,

C klas Benzine 4x4 Automatike 2010 me dogane.

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:16 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 Dyqani ,

Jeep Compass Benzine Automatike 97.000 km 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:15 Dyqani ,

Honda FRV nafte 6 vende manuale 6 marshe 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:57 ,

CHRYSLER 300C-06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

AUDI S8 5.2 ORIGJINAL-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:56 ,

AUDI A7 3.0 LOOK RS7-2016 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:55 ,

AUDI Q5 S-LINE 3.0 FULL PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:55 ,

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 ,

VW VOLKSWAGEN TOUAREG-06 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:52 ,

VW VOLKSWAGEN PHAETON-08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:51 ,

MERCEDES BENZ C300 -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motor | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione