Mercedes G | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes G,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes G Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:34 ,

BENZ B class 200 AUTOMATIK GAS BENZIN 2010 GATI PER TARG

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:30 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2010 Full Opsion ����

11 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:28 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2012 Look Amg Tavan Xhami Full

18 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:28 ,

Range Rover Sport FULL 2.7hse 12-2007 ///nderrohet

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2011 Final Edition Full Opsion

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:28 ,

Okazion ! E class 220cdi 2010 mundesi nderrimi me me te lire

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 ,

Shitet / Nderrohet full Range Sport

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:14 ,

Okazion E320 Avantgarde

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

OKAZIONEEE E Class viti 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:59 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK-OKAZION!✅PERFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

MERCEDES C KLASS 220 CDI AVANTGARDE/AUTOMATIK ✅PERFEKTE!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

FORD FOCUS 1.6 DIESEL/2008 -MANUALE- FULL OPTINAL ✅GHIA

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53 ,

SUPER OKAZION I PADISKUTUSHEM! MINI COOPER 4X4 COUNTRYMAN S

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:53 ,

SUPER OKAZION!!!!! Mini Cooper 4X4 Countryman S

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:28 ,

Golf 5 1.9 Automat Full Option

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 ,

VW GOLF V AUTOMATIK LOOK GTI

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

Bmw E46 3.0 Benzin.Gaz !! Motorr me zinxhir !!!

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

Mercedes G 300 TURBO

7 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:44 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Mercedes-benz.E CLAS 220.VITI 2014.AUTOMAT.

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:03 ,

☑️Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

Shitet Mercedes-Benz S 350 4Matic LPG 7-G TRONIC

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

Mercedes-Benz E220d 2017 AMG

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:19 Dyqani ,

Mercedes CLS 400 4Matic AMG Limited

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:19 Dyqani ,

Mercedes S350 Bluefficency Full Zvicra

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Dyqani ,

Mercedes S 320 cdi Look 2012 origjinal Zvicra

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:53 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:40 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:40 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes G | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione