Makine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makine Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:50
Linku:
,

Ne shitje ML 350 Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:35
Linku:
,

�� GOLF-6 - 1.4 TSI AUTOMATIK 7G KM ORIGJINALE , ��

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 12:19
Linku:
,

Ford Fiesta

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 15:32
Linku:
Dyqani ,

Mitsubishi Pajero

350 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:52
Linku:
,

S class 2011 FULL Opsion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:03 ,

OKAZION Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:56 ,

Transport Tirane-Durres-Tirane

350 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:34 ,

Bmw 320 dizel 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:22 ,

Ford C-Max , AUTOMAT 4200 €viti 2008-2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:09 ,

passat 2.0/automat .

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 ,

Seat ibiza 1.9 naft viti 2001 ndrrim vetem me w.touran

190 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:56 ,

����OKAZION ����

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:56 ,

Shes 380 euro diskut implant gazi 6 pistona prins

380 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:49 ,

Mercedez E211 280 cdi 2005 kamjo automat 7G

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44 ,

Mercedes Benz GLK 350 CDI nafte (pa takse luksi) FULL

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:42 Dyqani ,

VW EOS 2.0 TDI-Kabrio-Automatike F1‼️08‼️‼️

5 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:40 ,

C-class 220 cdi 2008 automatike look amg

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 ,

Skoda Yeti / automat / viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

Shitet (ndrohet me makine + ) mercedes c class w 203 220 cdi

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:24 ,

C-CLASS SUPER GJENDJE

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Mercedes Benz A Class 160 CDI Naftë 2005 Manual

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Peugeot 1007 2006 Sport 1.6 Benzinë Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Audi A4 2006 2.0 Naftë TDI Portobagazh Automat

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Range Rover Sport 4x4 Fundi 2006 2.7 HSE Naftë Automat

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Mercedes Benz E Class 320 CDI Naftë ///EVO 2007 AMG Automat

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Super Gjendje

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 ,

MERCEDES-BENZ OKAZION C180 KOMPRESOR AUTOMAT ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 ,

Shitet ML ose nderohet me makine te vogel

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 ,

C 300 viti 2010 Benzine - Gaz / mundesi ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:07 ,

Shitet Bmw Seria 3 Okazion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:06 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:04 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:59 Dyqani ,

Okazion!Toyota Yaris Verso 1.3 Gaz-Benzine Panorama 04

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:57 ,

BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:57 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:55 ,

OKAZION Mitsubishi pajero shogun

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 ,

Shitet Alfa Romeo Giulietta 2010 1.4 TB 170 hp /GAZ

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:46 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 ,

Toyota Avensis viti 2008 ardhur nga Gjermania����

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

BMW Seria 5 528XI xDrive 4X4!!!!!!

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:35 ,

AUDI A8 QUATTRO 3.0 VITI 2014

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:28 ,

Porsche Cayenne S 4.8 benzin dhe gaz 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:27 ,

Land Rover freelander 4x4(ndrrohet me makine benzin/gaz +dif

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione