Makina te lira | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina te lira,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina te lira Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:57 ,

Makina Me Qera Nga 14€\ dita

20 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 10:31 Dyqani ,

Shitet Toyota yaris 1.4 nafte manuale

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 12:24 ,

Shitet Hyundai Sonata 2013 100% vetem Gas nga Fabrika

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 21:13 ,

Automjete makina me gjysem cmimi nga normalja

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 10:33 ,

Chevrolet epica benzin+gaz 2008 me 100 mij km

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Korr 20:39 ,

Shitet mercedez 200 benzin gaz per Pjese kembimi

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 20:30 ,

Shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 22:23 ,

okazion

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 11:31 ,

Makina me qera

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 04:15 ,

shitet/nderrohet jaguar x type okazionnn

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 03:25 ,

Makina me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 10:15 ,

MAKINA ME QERA

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Jan 11:19 ,

Makina Me Qera

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 11:19 ,

Makina me qera

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 11:19 ,

Makina Me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 11:03 ,

Makina me qera Metaj

30 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 14:29 ,

Volkswagen golf 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 18:26 ,

Ford Ka 1.3 Benzin+Gaz Kondicioner7

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 19:14 ,

Ford Ka 1.3 Benzin+Gaz Kondicioner

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 11:28 ,

SHITET OKAZION

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 09:55 ,

Opel vivaro okazionnnn

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 20:29 ,

Seat ibiza benzin

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 16:29 ,

Makina me qera!!!! Vazhduan Oferta Oferta

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 07:42 ,

Bmw x5 3.0d look m panoramike nderrohet

14 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 17:18 ,

Makina me qera me qmimet me tr ulta.Shpejtoni

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 19:17 ,

Makina me qira SUPER OFERTE - 50%

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 19:14 ,

Ndricim salloni perfekt per cdo makin OKAZIOON!

100 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 07:47 ,

Urgjente ,E 220 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 10:40 ,

0693115104 makina me qera

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 11:48 ,

MAKINA ME QERA:PRAN BEXHISTENIT KARBURANT ALPETI

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 19:37 ,

Makina me porosi nga Canada

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 19:06 ,

Mercedez Benz me porosi na Canada

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 09:57 ,

VW TIGUAN ■■AUTO-RUBIN

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 19:22 ,

Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita

17 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 16:45 ,

Makina me qera nga 17 euro dita

17 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 18:18 ,

Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita

17 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina te lira | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione