Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me karroceri | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina me karroceri,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina me karroceri Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:35 ,

Mazda bt50 4x4 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:30 ,

Shitet Isuzu 2.8 Turbo 4x4 pa letra fare

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

Benz 814

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:49 ,

Mitsubishi L200

10 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:38 ,

BMW

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 13:54 ,

Auto privato

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:32 ,

MERCEDEZ BENZ SPRINTER 311,VITI 2007,LETRA TE PRERA

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:28 ,

MERCEDEZ BENZ SPRINTER MODEL 311,VITI 2007,LETRA TE PRERA

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 02:38 ,

Jaguar XF 2.7D premium Luxury

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 13:31 ,

Ford tranzit

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 14:38 ,

Mercedes Benz Sprinter per Mallra Kamio Automat -2008

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 10:06 ,

! OKAZION ! Hyundai Accent 1.4 Benzin / Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 06:38 ,

VW Amarok 2.0 Nafte 4x4 Bitdi

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 13:07 ,

Citroen c4 picaso

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 11:07 ,

NISSAN PICK UP DOUBLE CAB 2.5 DIESEL NE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:47 ,

Shitet kamjoncine Crafter i sapo ardh nga gjermania,super

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 11:08 ,

Okazion Golf 5 viti 2008

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 15:09 ,

TOYOTA HILUX 4x4 ME KARROCERI TE GJATE

8 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 11:16 ,

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT AUTOMATIKE 4x4 FULL OPTION

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 04:17 ,

JEEP GRAND CHEROKEE

6 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 13:48 ,

shitet Jeep grand cherokee 2.7

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 14:09 ,

TOYOTA HILUX 4x4 ME KARROCERI TE GJATE

8 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 13:36 ,

TOYOTA HILUX 2x4 PICK UP ( TARO ) 2.4D NAFTE

4 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 13:33 ,

Shitet Audi A4 ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 21:02 ,

Shitet makina Nissan 4x4 4500€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 23:26 ,

TOYOTA HILUX 2x4 PICK UP ( TARO ) 2.4D NAFTE

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 15:31 ,

Ford Focus

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 11:29 Dyqani ,

❌ SHITUR❌

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 11:41 ,

TOYOTA HILUX 2x4 PICK UP ( TARO ) 2.4D NAFTE

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 11:32 ,

TOYOTA HILUX 4x4 ME KARROCERI TE GJATE

9 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 13:03 ,

Shitet Nissan Pick up 2.5 nafte viti 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 17:22 ,

TOYOTA HILUX PICK UP

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 19:55 ,

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 19:55 ,

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 20:37 ,

Okazion Golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 19:31 ,

audi a3

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:51 ,

Shitet mitsubish l200 4wd

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 13:33 ,

Audi A4 1.8t quattro full option benzine + gaz

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 09:20 ,

Ford tranzit me karroceri 2.4 naft

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 18:04 ,

Ford Focus 2.0 Nafte (Automatike)

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 21:59 ,

TOYOTA HILUX SHITET & NDERROHET

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 02:05 ,

Golf viti 2013 nafte 2.0

6 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 22:46 ,

Mercedes Benz Sprinter 416 Super Gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 16:38 ,

Toyota Hilux 2.4 nafte pick up me karroceri te gjate

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 21:45 ,

Toyota Hilux 2.4D nafte pick up me karroceri te gjate

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina me karroceri | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione