Makina | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 15:11
Linku:
,

Mercedes E350 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:29
Linku:
Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT, VITI 2018, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

24 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:31
Linku:
Dyqani ,

RANGE ROVER SPORT, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:20
Linku:
,

Audi A3 1.9 nafte OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:34
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C-220

850 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 14:37 Dyqani ,

�� OKAZION SMART FOR FOWR AUTOMAT ��

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:37 ,

VOLVO S 40 AUTOMAT ~BENZINE (GAZ

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 ,

Volkswagen Touran 7 vendesh

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Dyqani ,

�� OKAZION SUZUKI SWIFT ��

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:36 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER VOGUE 3.6D V8 SUPER FULL

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 ,

Eclas 220,Viti 2014, Mundesi Nderimi

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:36 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 ,

Toyota corolla verso 2008 sherbimet e sapo bera !!

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Dyqani ,

�� OKAZION CADDY LIFE 1.9 ��

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:36 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:36 ,

Mercedes Benz GLK 350 CDI nafte (pa takse luksi) FULL

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Dyqani ,

�� OKAZION RENAULT SCENIC GAZ-BENZIN 2008 ��

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:36 Dyqani ,

�� AUDI A7 SUPERCHARGER SUPER FULL MATRIX ��

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 ,

Reno megane

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:35 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 535 SUPER GJENDJE ��

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Touran 1.6 Nafte. Okazion Viti 2013. Automatik

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Dyqani ,

�� OKAZION PEUGEOT 607 SUPER FULL��

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 530 SUPER GJENDJE 2008��

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

SEAT-LEON-1:6-BENZIN+GAZ-MANUAL-VITI-2008-ME KLIMA

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:35 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 ,

bleim makina te aksidentuara .. ose pa letra

500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:35 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

mercedes benz w203

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:35 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:34 ,

okazion per arsye emigrimi letra per nje vit

1 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:34 ,

mercedes benz B-class 200 Sport

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

Shitet

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:34 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X6 3.5 DIESEL ��

19 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Dyqani ,

�� OKAZION HONDA CIVIC ��

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

aklas

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Mercedes Benz C250 4Matic

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:34 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:34 ,

Shitet Mercedes Benz R CLAS 350 bluetec viti 2010 FULL

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Dyqani ,

✅ OKAZION AUDI A6 QUATTRO S-LINE✅

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

SHITET BKLAS AUTOMAT 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

mercedes benz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:34 Dyqani ,

�� OKAZION OPEL VIVARO 8+1 AUTOMAT��

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

FIAT-BROVO-1:9-NAFT-MANUAL-VITI-2008-SUPER EKONOMIKE-8-VALV

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:34 ,

TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFT!!!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

SHITET Benz EVO Automat 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione