Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kukes | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kukes,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kukes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 13:20 Makina , Kukës

Shitet A class 170 CDI 2002. Automatike

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 19:06 Makina , Kukës

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 20:47 Makina , Kukës

Shitet A class 2002 170 CDI . Automatike

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 20:40 Makina , Kukës

A Class 2002 Automatike. 1.7 CDI Nafte

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 23:56 Makina , Kukës

Golf5 1.9 ��������

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:13 Makina , Kukës

Toyota Rav 4

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 15:14 Makina , Kukës

U Shit

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 19:44 Makina , Kukës

Amarok 4x4 Foristrade Volkswagen

15 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:52 Makina , Kukës

U Shit

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:06 Makina , Kukës

FORD FUSION 1.6 TDCI. VITI 2009. FULL OPSION. ME DOGANE.

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:06 Makina , Kukës

FORD FUSION 1.6 TDCI. VITI 2009. FULL OPSION. ME DOGANE.

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:06 Makina , Kukës

FORD FUSION 1.6 TDCI. VITI 2009. FULL OPSION. ME DOGANE.

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 03:42 Makina , Kukës

VW Golf 5 1.9 TDI ������������

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 16:34 Makina , Kukës

U shiiiiiiiiiittttttt

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 14:52 Makina , Kukës

U shiiiiiiiittttttt

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 08:54 Makina , Kukës

Shitur

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 00:33 Makina , Kukës

UAZ gaz 69

7 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 14:01 Makina , Kukës

U shiiiiitttttt

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:23 Makina , Kukës

Shitet Land Rover Discovery

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 17:37 Makina , Kurbin

MB Ml320

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:46 Makina , Kukës

Shitet E200 2012 Blue Efficiency

694 420 977 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:21 Makina , Kukës

Shitet Ford Fusion 2008 1.4 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 08:02 Makina , Kukës

VW BORA 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:17 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ CLS full options

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:33 Makina , Kukës

Biqikleta shum te mbajtura

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 12:29 Makina , Kukës

Mercedes 190D

1 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 18:57 Makina , Kukës

Shitet VW Touran 2.0 TDI 2006 Automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 18:57 Makina , Kukës

Shitet VW PASSAT 2.0 TDI 4X4

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 18:34 Makina , Has

Mercedes Benz CLS 320 full options

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 21:37 Makina , Has

Mercedes Benz CLS 320 full options

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:40 Makina , Kukës

U shit

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 20:00 Makina , Kukës

Mercedes benz E200 1991

2 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 09:08 Makina , Kukës

Shitet nissan terrano

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 11:30 Makina , Kukës

VW PASSAT 2.0 TDI (4MOTION)

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 18:48 Makina , Kukës

Audi A4 1.9 TDI -06

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 11:26 Makina , Kukës

Audi a6

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 20:07 Makina , Kukës

Shes pasat c3 viti 2008 me tabela kroate

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Dhj 10:41 Makina , Kukës

Audi A4 1.9 tdi 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 05:19 Makina , Kukës

Mercdea Benz

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 17:22 Makina , Tiranë

Shitet golf4 viti2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kukes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione