Kamioncin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamioncin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamioncin Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:57 ,

Kamioncine ne shitje

550 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

Mercedez Kamioncine 411 Cdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Mercedez Kamioncine 311 Cdi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 ,

Mercedez Sprinter 415 Cdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 ,

Okazion Ford Focus 1.8 Naft

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 20:36 ,

SHITET MERCEDES-BENZ SPRINTER 411 CDI

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Pri 16:31 ,

ML 320 SPORT

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:54 ,

Fiat strada ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 21:33 ,

Kamioncin benz 208

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 07:58 ,

Kamioncin 307D ne super gjendje me letra te paguara

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 01:11 ,

❗️Super Okazion BMW X5❗️

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:24 ,

Foristrad viti 2006 asht 4×4 asht 6+1

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 21:51 ,

Kamioncin Sprinter

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 17:58 ,

kamioncin mercedes benz 208d

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 20:39 ,

Shitet kamioncin vetshkarkuse nisan

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 13:40 ,

mercedes benz a class 200 cdi

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 02:01 ,

Berat

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 16:18 ,

Shitet foristrad 4×4 eshte 6+1 bejm nrrim

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 18:47 ,

Ladi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Dhj 01:18 ,

mercedes benz

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 20:17 ,

Shitet foristrad 4×4 eshte 6+1 me letra

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamioncin | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione