Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6benzin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6benzin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6benzin Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Qer 14:20 Makina , Tiranë

Makina

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:29 Makina , Elbasan

Super ekonomik golf 4

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:36 Makina , Elbasan

Golf 4 1.6Benzin-Gas

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 11:36 Makina , Elbasan

Golf 4 Okazion

1 399 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 22:32 Makina , Tiranë

Golf 6

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 21:51 Makina , Tiranë

Golf 5 2008 1.6Benzin Gaz

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 10:39 Makina , Elbasan

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 21:46 Makina , Elbasan

Okazion

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 14:36 Makina , Durrës

Golf 5 okazion

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:36 Makina , Tiranë

Golf V 1.6FSI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 10:47 Makina , Korçë

Golf3

1 200 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 19:52 Makina , Durrës

super okazion super gjendje i sapo ardhur

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 10:04 Makina , Tiranë

Makina Me Qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 20:24 Makina , Tiranë

Shitet golf 4 viti 2003 1.6benzin-gaz automatike

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 09:05 Makina , Librazhd

super

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 09:25 Makina , Tiranë

VW Golf V. 1.6Benzin/Gaz 04-05

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 12:52 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5

38 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 08:26 Makina , Fier

Shitet golf 4 1.6benzin

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 09:13 Makina , Tiranë

Shitet Golf 4 1.6Benzin/Gaz, viti 1999.

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:25 Makina , Tiranë

Golf plus

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 09:47 Makina , Tiranë

Gaz benzin 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 22:11 Makina , Tiranë

Shitet golf 4 1.6benzin gaz i shenuar ne leje viti

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 16:32 Makina , Tiranë

Shitet golf 5 2005 1.6 benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 22:16 Makina , Tiranë

Okaion VW Golf 4 benzin+gaz

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 19:54 Makina , Tiranë

VW Golf 4 1.6benzin +gaz viti 99

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 22:23 Makina , Tiranë

VW Golf 4 1.6Benzin+Gaz.2002.Automatic .3.400E

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 14:23 Makina , Tiranë

Okazion Golf V 1.6Benzin+Gaz 2006 Me Dogan

4 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 14:40 Makina , Tiranë

Okazionnnn Golf V 1.6Benzin+Gaz Sapo Targuar

4 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 10:26 Makina , Tiranë

Golf 4 1.6Benzin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 11:25 Makina , Peqin

vw golf 1.6benzin+gaz

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 00:35 Makina , Tiranë

GOLF4.1.6BENZIN+GAZ2001FULL SERVIS2.300€.OKAZION.

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 12:07 Makina , Tiranë

golf 4 1.6benzin+gaz xhama te zi origjinal

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 09:14 Makina , Tiranë

Jepen me qera

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 20:49 Makina , Tiranë

AUTO.2017.GOLF.5.1.6BENZIN.2005.3.200€OKAZION.

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 08:47 Makina , Tiranë

SHITET.GOLF5.1.9NAFT2004.MANUAL.3.500€OKAZION.

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 19:41 Makina , Tiranë

Okazion....

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 14:44 Makina , Tiranë

SHITET GOLF.5.1.6BENZIN.ME DOGAN.3.500€

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 20:36 Makina , Tiranë

VW Golf 5 benzin

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Shk 14:49 Makina , Tiranë

Golf 4

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 14:50 Makina , Mat

VW Golf 4

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 16:37 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Elbasan

nderrohet me motorr

2 000 EUR

Viti: 2003
11 Jan 10:02 Makina , Elbasan

VW Golf 4

20 Qer 18:40 Makina , Gjirokastër

VW Golf 4 1.6 benzin -03

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 21:13 Makina , Korçë

VW Golf 4 Automat 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6benzin | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione