Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:06
Linku:
,

Glk 320 Cdi 4 Matic AMG Line

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39
Linku:
,

OKAZION!! Golf 6 1.6 benzine/gaz 100%

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:20
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 GTD ✅ KAMIO MANUALE 6+R✅ VITI 2006✅

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:27
Linku:
,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:39
Linku:
,

Golf 6 1.6 benzin/gaz (Automat)

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:33 ,

Benzin+gaz

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:33 ,

Super gjendje

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 ,

Shitet Golf 5 1.9 Dizel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:33 ,

Benzin+gaz okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:33 ,

GOLF 5 AUTOMAT 1.6 BENZINE-GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 Dyqani ,

GOLF 5+ 1.9 TDI NAFTE SUPER EKONOMIKE GJENDJE SUPER

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:18 ,

Audi A6

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:18 ,

Shitet Golf 5 Benzin- Gaz

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:16 ,

VW Volkswagen Golf 5 1.9 tdi

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:16 ,

VW Golf 1.9 TDI •AUTOMAT• 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:12 ,

Bmw X6

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:12 ,

Chevrolet Cruze Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:12 ,

URGJENT OKAZION C CLASS LOOK AMG FULL OPTION!!!

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:09 ,

Fiat Panda 1.3 Multijet -05

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 ,

VW GOLF 5 2007 BENZINE GAZ

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:42 ,

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:28 ,

GOLF 5-TDI.1:9-NAFT.VITI.2004 SUPER GJENDJE.SI MOTORR.3700€

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:36 ,

MERCEDES C300

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:36 ,

Mercedes E350 AUTOMAT

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:21 ,

Mercedes Benz C220 Automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:21 ,

C300 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:21 ,

C300 2009 SuperFull

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:21 ,

Golf 7 2016

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:21 ,

Golf 6 2.5 Benzin Gaz 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 ,

Golf

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:18 ,

Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE NAFTE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:17 Dyqani ,

FORD TORNEO 7+1 VENDE 1.8 NAFTE VITI 2010 ME DOGANE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 Dyqani ,

FORD FUSION PLUS NAFTE 1.6 VITI 2008 ME DOGANE

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:14 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 Dyqani ,

WV GOLF 5 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2005 ME DOGANE TE PAGUAR

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 Dyqani ,

SHITET FORD FUSION PLUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SU

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:14 Dyqani ,

GOLF 5 BLUE MOTION NAFTE 1.9 MANUAL VITI 2008 ME DOGANE NE

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:14 Dyqani ,

VW jetta 1.6 benzine gas AUTOMATIKE

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

❗VOLKSWAGEN Golf Plus 1.9 Nafte❗

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 Dyqani ,

SHEVROLET AVALANCHE AUTOMAT BENZIN GAS ME LETRA

13 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:10 Dyqani ,

Shitet MB A-CLASS 180 AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO AUTOMATIK 1.3 NAFTE VITI 2009 ME DOKUMENTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë All Category
  • Golf 5 në kategorinë Makina | Hyundai | Getz
  • Golf 5 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • golf 5 në kategorinë Makina | Ford | C-Max
  • Golf 5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • Golf 5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLK 220 | CLK-Class
  • golf 5 në kategorinë Automjete
  • Golf 5 në kategorinë Makina | Ford | Galaxy
  • Golf 5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLC-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione