Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gaz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gaz,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gaz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Qer 16:01
Linku:
,

Shitet VW Jetta 2013 Benzine/Gaz (jo nderrim)

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 14:16
Linku:
,

Daihatsu 4x4 Terios Benzine 1.5 Viti 2006 I sapo ardhur

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:24
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55
Linku:
,

Shitet VW Tiguan 2012 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 07:19 ,

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:19 ,

MERCEDES S 550 LUNGO 4 MATIC 2011 MUNDESI NDRRIMI

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:19 ,

VW PASSAT 2014 AUTOMAT 2.5 BENZIN ME DOGAN

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:19 ,

AUDI A6 AUTOMAT BENZIN 2.4 FULL OPTIONS

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:19 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:40 ,

Bmw x5 3.0i

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:40 ,

Golf 7 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:34 ,

SHITET VW GOLF 5 VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:27 ,

Audi Q5 Gaz Benzine 20 shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:13 ,

Shitet Mercedes-Benz W210 E200 ��KOMPRESSOR��

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:10 ,

Golf 6 2.5l

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 05:22 ,

BMW X5 3.0 BENZINE GAZ 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:22 ,

MERCEDES BENZ E 300 BENZIN/GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:22 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:16 ,

Kia Sportage 4x4

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:13 ,

Makina me Qera

13 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:45 ,

mercedes S320 mundesi ndrimi

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:28 ,

Suzuki swift Benzin + Gaz 1.3 morori me zinxhir

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:30 ,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:00 ,

Shitet c class 250 . Benzin- gaz

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:57 ,

Audi A4 2012 2.0 benzin-gaz

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:57 ,

Shitet volvo 2.5 t benzin gaz super gjendje

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:27 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:27 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:52 ,

☆☆☆OKAZION☆☆☆Shitet Porsche Cayenne S 160.000 km

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:37 ,

Golf Benzin-Gaz 1.6

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:14
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-benz C300 2011 4matic

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:14 ,

Opel Corsa 1.4 benxin gaz

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:05 ,

Shitet Fiat Doblo Benzin/Gaz

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

Audi a3 b + gaz 5 porta facelift

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 ,

Pezho 206 1.4 benzin-gaz automat

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:32 ,

Volvo Xc60 Viti 2013 Benzin 3.0 Automat

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:32 Dyqani ,

����Okazion Range rover sport 3.0td

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:32 Dyqani ,

����Land rover Discovery 4 ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:32 Dyqani ,

Land rover Discovery 4 okazion

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:29 ,

sprinter 3.0 benzin gaz fiat dukato

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:29 ,

sprinter benzin gaz. Shitet ose nderrohet

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:23 ,

VW Jetta 2013 (Passat) benxin + Gaz shum ekonimike

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 ,

VW Golf 2.5 benxine + Gaz Highline shum i bukur

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:20 ,

OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:10 ,

MERCEDES-BENZ E350 -11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 ,

MERCEDES-BENZ S500-4MATIC BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gaz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gaz në kategorinë All Category
  • Gaz në kategorinë Makina
  • Gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 280 | E-Class
  • Gaz në kategorinë Automjete
  • Gaz në kategorinë Makina | Buick
  • gaz benzin në kategorinë Makina
  • Gaz benzin në kategorinë All Category
  • Gazeta celesi shtepi me qera në kategorinë Shtëpi
  • Gaz në kategorinë Makina | Toyota | Camry

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione