Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fugon malli - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fugon malli ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fugon malli Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:01 Makina , Tiranë

Shitet nderohet Vito ☎️

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

SHITET NDEROHET SUPER EKLAS✨️✨️

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 09:41 Makina , Tiranë

SHITET NDEROHET SUPER EKLAS✨️✨️

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 15:20 Makina , Tiranë

Shitet ose derroet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 19:06 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Ducato 1996

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 10:39 Makina , Durrës

Shitet fugon malli

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Nën 20:26 Makina , Tiranë

410

6 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 08:47 Makina , Tropojë

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Tet 13:14 Makina , Tiranë

Fugon malli ford transit

3 000 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Tet 10:32 Makina , Elbasan

Fjat dublo shitet ose nderroet me fugon malli

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 08:56 Makina , Tiranë

Shitet

3 700 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 12:46 Makina , Tiranë

Shitet Fugon 410 per transport malli

6 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 21:59 Makina , Tiranë

Shitet nderohet vito

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 10:54 Makina , Tropojë

Fugon malli

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 01:06 Makina , Kurbin

Shes

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 21:42 Makina , Tiranë

shitet touran ose ndrohet me fugon malli

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 09:46 Makina , Tiranë

shitet nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 16:21 Makina , Tiranë

Cklass super gjendje ��

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:27 Makina , Tiranë

Super cklas

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 20:13 Makina , Elbasan

Fugon malli

4 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 20:55 Makina , Pukë

Fugon

2 500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 21:55 Makina , Peqin

Shitet fugon malli mercedez benz

3 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 00:35 Makina , Korçë

Ford Transit

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Maj 21:10 Makina , Tiranë

Fugon Mercedez Benz 208

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 03:48 Makina , Korçë

Okazionn

3 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 20:15 Makina , Bulqizë

opel astra 1.7 naft me letra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 21:49 Makina , Dibër

opel astra 1.7 naft me letra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 16:49 Makina , Tiranë

Benz

18 Nën 04:46 Makina , Librazhd

Sprinter

5 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Nën 17:15 Makina , Tiranë

shitet sprinter 210 2+1 malli i mbajtur si fugon

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 17:26 Makina , Tiranë

Shitet fugon malli 1992 timon hidrualik motorr 200

35 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Nën 19:03 Makina , Kukës

Shitet ose ndrrohet Cadyy 1.9 naft automat viti 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 18:01 Makina , Tiranë

Okazion fugon malli sprinter 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 19:10 Makina , Kukës

Shitet fugon malli 814

9 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 16:52 Makina , Durrës

Mercedes benz c200 cdi automat

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 10:41 Makina , Korçë

Ford transit

4 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Qer 22:42 Makina , Dibër

Renault

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fugon malli | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione