Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford autobus transit | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford autobus transit,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford autobus transit Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:06 Makina , Tiranë

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 18:29 Makina , Tiranë

❗Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 23:54 Makina , Tiranë

Dodge

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 07:17 Makina , Korçë

ford transit

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 07:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S Class 350 bluetec W222 GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 23:28 Makina , Korçë

autobus

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 10:29 Makina , Fier

AUDI A7, nderrohet me shtepi ne tr

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 11:26 Makina , Tiranë

Audi a3 2.0 nafte automat perfekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 11:26 Makina , Tiranë

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 23:57 Makina , Librazhd

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 07:39 Makina , Tiranë

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 12:13 Makina , Tiranë

TOYOTA AVENSIS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:30 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 20:52 Makina , Tiranë

Makina nga me te ndryshme dhe me porosi autoshira

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 17:04 Makina , Sarandë

Shitet vetura Smart Fortwo Cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Dhj 11:47 Makina , Tiranë

Audi A3 SportBack Automatike

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:53 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.6 naft Multijet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 13:36 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 2007

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:11 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 13:22 Makina , Tiranë

Makineri per prodhimin e qeseve te letres

19 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 18:15 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 nafte manual ekonomik 3400 euro

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 16:00 Makina , Shkodër

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 16:06 Makina , Elbasan

Bmw x5

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 12:57 Makina , Tiranë

BMW X5 40d M

20 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 20:57 Makina , Tiranë

Mercedes E200 Benzine+Gaz / 2008 / Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford autobus transit | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione