FUGON | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe FUGON , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj FUGON Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:01 ,

Sprinter 518 cdi

30 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:37 ,

VW Caddy 1.9 tdi viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:00 ,

Benc automat okazion

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:55 ,

Mercedes Vito V6

10 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:41 ,

SHITET 15+1 FUGON SPRINTER

7 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:56 ,

Volkswagen Caddy

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:28 ,

Super okazionnnnn

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 15:03 ,

Mercedes Vito 2018

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 09:20 ,

Shitet Fugon Sprinter

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Shk 08:49 ,

Sprinter per mallra me letra

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: > 500 000
23 Shk 06:17 ,

Fugon

26 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 01:10 ,

Shitet fugon Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 23:37 ,

Shitet Opel Vivaro në gjendje shumë të mirë

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 20:42 Dyqani ,

Volkswagen T5 Okazion!!!!

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:15 ,

citroen berlingo 2010 benzin + gaz

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 18:39 ,

Sprinter

5 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:56 ,

Tata viti 2002 me motorr benz 2.2 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 20:39 ,

Ford

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 19:28 ,

��Clk automat okazionnnnn

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 17:41 ,

Wolzvagen fugon

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 16:59 ,

Shitet fugon

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 14:39 ,

Fugon mallrash

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 17:49 ,

FUGON FRIGORIFER

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
17 Shk 09:19 ,

Shitet sprinter 14+1

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Shk 12:09 ,

Audi A8 4.2 TDI quattro

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 15:07 ,

Trasporter 2014

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 19:27 ,

Shitet

5 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 15:25 ,

Fugon

3 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 18:20 ,

Mercedes Benz 208

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 16:17 ,

ford

3 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 09:25 ,

Fugon Mallrash ne gjendje perfekte. 550,000 leke te reja

540 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 22:08 ,

Fugon

3 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 18:11 ,

Shitet BMW X3 2000 Nafte.Nderrohet me fugon te gjate

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 16:51 ,

Sprinter 220 cdi 14+1 vende "autobus"

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 14:55 ,

Fugon sprinter

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 20:51 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj FUGON | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim