Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

E klas 2012 okazion | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E klas 2012 okazion,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E klas 2012 okazion For sale Wanted For rent Wanted to rent | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 08:11 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.6 Tdi Look Rline -10

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:08 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 Blue TDI DSG SCR Comfortline

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Jan 20:37 Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 22:12 Makina , Tiranë

C klas 2012 c300 4matic ne gjendje perfekte

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 09:53 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 19 me goma

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 14:07 Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser GX❌❌❌ OKAZION❌❌❌

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 14:07 Makina , Tiranë

❌❌❌Landcruiser OKAZION❌❌❌

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 08:53 Makina , Durrës

Shitet MB c-class automatik

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 08:53 Makina , Durrës

Shitet MB c-class 220 automat

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 07:59 Makina , Tiranë

U shit

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 17:49 Makina , Tiranë

Okazion range rover sport 3mish naft

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 19:36 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 08:21 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 14:31 Makina , Durrës

mercedes benz E klas 320 naft automat 2005 okazion 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Dhj 13:12 Makina , Fier

*OKAZION* AUDI A4 2010

8 400 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 10:39 Makina , Tiranë

Okazion C Klas 250 Benzin Viti 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Gjendje: I ri
26 Sht 18:40 Makina , Tiranë

bmw seria 5 look M 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 09:08 Makina , Korçë

E Class E250 w124 Mercedes Benz SUPER

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 23:53 Makina , Tiranë

Okazion shiten 6 makina 50000 euro

50 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Sht 17:46 Makina , Korçë

AUDI Q3 2012 (OKAZION)

15 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 11:44 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ W204 C220 NAFTE AUTOMAT VITI 2008

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 20:51 Makina , Fier

Okazion

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 12:29 Makina , Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:43 Makina , Tiranë

NISSAN NISAN QASHQAI

7 300 EUR Price Reduced

01 Korr 13:21 Makina , Fier

C class 2.2

7 470 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:55 Makina , Durrës

OKAZION C220 NAFTE AUTOMAT VITI FUNDI 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:58 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 09:36 Makina , Tiranë

Peugeot 308 1.6 diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 13:35 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ A180 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 00:19 Makina , Durrës

Ford 1.6 naft sapo targuar

2 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 15:24 Makina , Tiranë

OOOKKAAAZZZZION 2013 C KLASS FULL

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 12:32 Makina , Tiranë

!!!Shitet Ford Focus Titanium 2009 Benzin-Gaz!!!

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:20 Makina , Tiranë

��!!!!!Ofert!!!!! ML W164 Pa Taks Lluksi 10/10 ��

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 12:08 Makina , Tiranë

Toyota yaris

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 16:39 Makina , Elbasan

Vw Caddy 1.6 benzine 2005 motorr i thjeshte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 09:56 Makina , Tiranë

��Mitsubishi Pajero��

5 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Mar 16:22 Makina , Tiranë

Bmw X6M

25 500 EUR

18 Shk 23:46 Makina , Lushnjë

shitet Ose Ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:16 Makina , Shkodër

Bmw seria 5

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 19:13 Makina , Tiranë

R KLAS 3.5 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 10:04 Makina , Fier

Okazion CC 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Tet 18:36 Makina , Lushnjë

Mercedes c250 2012 okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 10:37 Makina , Tiranë

E 220 VITI 2012 OKAZION 0695457571

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 14:38 Makina , Tiranë

Shitet C class Benzin/Gaz

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 07:37 Makina , Tiranë

Okazion C KLAS 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 09:58 Makina , Elbasan

Okazion Range rover

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E klas 2012 okazion | For sale Wanted For rent Wanted to rent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information