C 220 avantgard | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Makina , 155

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 220 avantgard,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C 220 avantgard Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:31 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:31 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

C 220 cdi AVANTGARD ����Viti 2009 AUTOMATIC ����

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:16 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

Mercedes Benz C Class 220 Automat Viti 2008 Avantgard

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:18 ,

Benz c klase 220 cdi.Avantgarde����

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:37 Dyqani ,

Shitet Mercedes benz C-klas 220 viti 2007

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:06 Dyqani ,

��U Shiit⛔️ 220 cdi avantgarde fuuull Navi

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:43 ,

Mercedes-benz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 15:42 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 15:42 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 20:55 ,

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 09:09 ,

C 220 cdi AVANTGARD ����Manuale ����Gjermanije

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 19:31 ,

Mercedes C 220 CDI avantgard viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 09:49 Dyqani ,

--Shitur--

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 18:18 ,

Mercedes Benz C Klasse 220 Cdi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:23 ,

C-clas 220 Diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 16:35 ,

Shitet E class 320 cdi motorr i zi super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 15:45 ,

Mb c class 220

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 10:55 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 220 (Auto Ingrosso ����)

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 13:37 ,

C 220 cdi AVANTGARD Automatik TAVAN XHAMI vit 2008

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 11:15 ,

Mercedes benz c 220 avangard

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 20:04 ,

Mercedez benz c klas automat okazion

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 22:25 ,

Mercedes Benz C Klasse 220 Cdi

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 15:54 ,

C 220 avantgard cdi

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:48 ,

Okazion C Class 220 Naft 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 18:48 ,

Okazion C Class 220 Automat 2005

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 15:57 ,

Shitet C-Class 220 Viti 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 13:28 ,

Okazion C Class 220 Automat 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 17:55 ,

C 220 cdi ��AVANTGARD ��Viti 2008 GjERMANE

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 23:22 ,

SHITET MERCEDES C CLASS

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 14:57 ,

Shitet benc avangard vit prodhimi 2003 Evo.

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 16:33 ,

Mercedes C220 dizel

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 13:43 ,

C Class 320 4 Matic

8 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 21:51 ,

Shitet Mercedes Benz W203

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 09:17 ,

Shitet/Nderrohet A180 cdi 2005 automat Avantgard.

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 13:29 ,

Mercedes C220 Avantgarde

3 180 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 16:05 ,

Mercedez Benz C220 Avantgarde

3 180 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 17:59 ,

Shitet c class 220 avantgrad 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 11:19 ,

C CLASS 220 AVANTGARD

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 13:44 ,

C class look 2005

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 12:49 ,

Avantgard

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 00:01 ,

Shitet C-Class 220 Avangard 2008 (8200 euro)

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 18:32 ,

MB c class

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 08:40 ,

C 220 cdi AVANTGARD Vite 2007 SPORT EDITION

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 12:21 ,

She benz c220 portobagazh

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 220 avantgard | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione