Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 19:33
Linku:
,

Bmw x3 xDrive28i + Gaz

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:01
Linku:
,

BMW SERIA 5

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:55
Linku:
,

Shitet BMW seria 5 e60 530d

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:20
Linku:
,

BMW 525D

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10
Linku:
Dyqani ,

Land rover Discovery 3.0td black edition

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 03:50 ,

Bmw X5 3.0 benzin gaz 2009

10 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:50 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:47 ,

Audi A6

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:47 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:41 ,

Bmw X6

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:41 ,

Chevrolet Cruze Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:39 Dyqani ,

Bmw 528 xDrive 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:14 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:14 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:13 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:32 ,

BMW 330xD

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 ,

Bmw 535i GT 2011 Benzine TwinTurbo "Nuk Ka Taks Luksi"

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:26 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel fiat citroen toyota

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 01:08 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 ,

Bmw E91 330D

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:43 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:43 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:41 ,

SHITET BMW 528i

75 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:38 ,

BMW Seria 7 730D

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

BMW SERIA 3 NAFTE 2.0 VITI 2002 SUPER GJENDJE

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

Okazion Bmw 320 Automat (diesel)

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18
Linku:
Dyqani ,

BMW 650 COUPE

19 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:56 ,

OKAZION SHITET BMW 640d GRAND COUPE FULL NGA ZURICH CH

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:48 ,

��️kazione Toyota♻️

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:38 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:38 ,

SUPER VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:38 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - MANUAL - 2007 - 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:35 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 - AUTOMAT - 2.2 NAFTE - 4X4

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:35 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - AUTOMATIKE - 2007 - ME DOGANE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:35 ,

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Bmw në kategorinë Makina | Audi | RS5 | RS-modele
  • Bmw në kategorinë All Category
  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Makina | Ford | Fusion
  • bmw në kategorinë Automjete
  • Bmw në kategorinë Makina | Toyota | Avensis
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | Z8 | Z-modele
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | 125 | Seri 1

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione