Benzine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzine,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benzine Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:52
Linku:
,

Mercedes B Class Benzine Gaz 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:55
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 11:22
Linku:
,

Okazion C300 Benz 4Matic benzine-Gaz,2010

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:20
Linku:
,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

16 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:52
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:06 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:04 ,

BMW 528i X-Drive Viti 2012 FULL OPTIONS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:29 ,

BMW X3 M Performance����

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:57 ,

AUDI A4 SLINE 2012 AMERIKAN

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:16 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Audi Q5 2.0 / Viti 2012 / Benzine+Gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:08 Dyqani ,

Audi S6 V8 T 420 Hp

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:53 ,

Makina me Qera

13 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:51 ,

Mercedes Benz C 240 2.6 benzin gas 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:41 ,

VW GTI 2.0 BENXIN AUTOMAT 240HP

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:21 ,

Bmw X5 Viti 2008 3.0 Benzine Automatike Full Tavan Xhami

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:21 ,

Vw Tiguan Viti 2011 Kamio Automatike Tavan Panorama

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:20 ,

Bmw X1 Kamio Automatike Viti 2012 2.0 Benzine

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:20 ,

Vw Tiguan 2.0T Benzine 4Motion Automatike Viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:20 ,

Shitet&Nderrohet Opel Corsa 2015 Automatike

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:20 ,

Opel Corsa 1.3 Gaz+Benzine Viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:20 ,

Bmw Seria 5 e60

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:20 ,

Shitet Audi A4 2.0 Gaz+Benzine Viti 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:20 ,

Shitet Vw Passat 1.6 Benzine Viti 2006 Full Options

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:19 ,

X5 3.0 Gaz+Benzine Automatike Viti 2008 Tavan Panoramike

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:19 ,

Bmw 523 Benzine Automatike Viti 2005 (Behet 100% Me Gaz)

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:18 ,

Audi A4 2.0T Quattro Gaz+Benzine Automatike 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:18 ,

C300 4Matic GAZ+BENZINE AMG//LooK Automatike

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:18 ,

Vw Polo 1.2 Benzine Viti 2007 Kamio Manuale

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:18 ,

Vw Tiguan Automatike 2.0 GAZ+BENZINE Viti 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:18 ,

Ford Fusion 1.4 Gaz+Benzine Fabrike Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:18 ,

Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine Viti 2008 Manuale

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:18 ,

Opel Corsa 1.2 GAZ+BENZINE 2009 Manuale

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:17 ,

Fiat Stilo 1.6 Gaz+Benzine Viti 2005 Manuale

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:17 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004 Manuale

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:16 ,

Peugeot 206CC 1.6 Gaz+Benzine Viti 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:16 ,

Mercedes-Benz B Class Automatike

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:15 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:15 ,

Vw Tiguan 1.4 Gas+Benzine Viti 2008 Manuale

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:15 ,

Citroen C3 Automatike Viti 2003 1.6 Benzine

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:15 ,

Range Rover Sport 4.4 Gaz+Benzine Automatike LooK//2013

14 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:14 ,

Mercedes C180 Kompressor Benzine Automatike Full Extra 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:14 ,

Vw Golf 6 Automatike 1.4 Benzine 190.000 Km

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:14 ,

C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001 Manuale

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:14 ,

Ford Focus 1.4 benzine

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:13 ,

Volkswagen Sharan 1.8 benzine 6+1

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:12 ,

C250 4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Automatike

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:12 ,

Presidencial S350 Gaz+Benzine LUNGO Full Extra LooK//2012

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:10 ,

❗️FIAT PUNTO 1.2 Benzine❗️

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 ,

Ford Focus Titanium 2016 FULL OPTION

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:53 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-11/nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

Audi A3

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

Bmv 523i benzine +gaz

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 ,

Toyota yaris 1.3 benzine

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzine | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione