Auto metaj | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auto metaj , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Auto metaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:45 Dyqani ,

AUDI A3-2.0 Benzin-2005-AUTOMATIK-TARGA AA

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:05 Dyqani ,

BMW X5-3.0 DIESEL-2015-PANORAMA-SAPO ARDHUR-ME DOGAN

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:05 Dyqani ,

BMW 428i-2.0 Benzin-GRANDCOUPE-LOOK M///-FULL OPTIONS

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:05 Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML350 CDI Diesel-4MATIC-2011-XHAMA TE ZINJ ORI

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:05 Dyqani ,

PORSCHE CAYENNE -4.5 Benzin + Gaz-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:05 Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML350 BLUETEC-DIESEL-2012-PANORAMA-FULL

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:05 Dyqani ,

TOYOTA SEQUOIA 5.7 Benzin +Gaz Sekuencial V8-2010

28 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:05 Dyqani ,

AUDI A6-2.0 Diesel TDI-2016-QUATRO-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:05 Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML350 Benzin 4MATIC-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:05 Dyqani ,

BMW X1-2.0 DIESEL X-DRIVER-PANORAMA-2010

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:05 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E350 Benzin -2014-SAPO ARDHUR-SAPO TARGUAR

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:05 Dyqani ,

MERCEDES BENZ CLS6.3 AMG/// Benzin Gaz-FULL OPTIONS

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:05 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E220 Diesel-COUPE-CABRIO-2013

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:05 Dyqani ,

VOLVO XC40 D3-2.0 Diesel-FULL OPTIONS-PANORAMA

45 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:04 Dyqani ,

RANGE ROVER VOGUE-4.4 DIESEL-2011-AUTOBIOGRAPHY-FULL OPTIONS

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:04 Dyqani ,

BMW 428i-2.0 Benzin -X-DRIVER-2016-AUTOMATIK-FULL

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:04 Dyqani ,

Ford Explorer 3.5 Benzin Gaz LIMITED-2013-FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:04 Dyqani ,

Mercedes Benz S550 Benzin 4MATIC-LOOK AMG///-SAPO

19 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:04 Dyqani ,

MERCEDES BENZ S6.3 AMG/// Benzin , 2008-LUNGO-PANORAMA-FULL

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:04 Dyqani ,

AUDI Q7-3.0 Diesel 2010-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL-QUATRO

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:03 Dyqani ,

Jaguar XJ6-3.2 Benzin-1991-MANUAL-LETRA SAPO PAGUA

15 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:03 Dyqani ,

Chervolet Camaro-3.6 Benzin -2010-AUTOMATIK

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:03 Dyqani ,

Ford Excursion 6.0 Diesel-2005-XHAMA TE ZINJ ORIGJ

13 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:03 Dyqani ,

Audi A4-2.0 TFSI Benzin QUATRO -2017-63.000 KM-AUTOMATIK

28 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 10:03 Dyqani ,

Mercedes Benz E6.3 Benzin AMG///-SAPO ARDHUR-FULL

27 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:03 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C55 AMG///-2007-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:02 Dyqani ,

TOYOTA LAND CRUISER-4.0 Benzin V6 -2008-SAPO ARDHUR-ME DOGA

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:02 Dyqani ,

KIA OPTIOMA--2.4 Benzin EX GDI-2015-AUTOMATIK

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:02 Dyqani ,

CITROEN DS5-2.0 Diesel + HYBRID4-2013-SAPO ARDHUR-SAPO TARGU

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:01 Dyqani ,

NISAN NAVARA-3.0 DIESEL-2014-AUTOMATIK-XHAMA TE ZINJ ORIGJIN

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Dyqani ,

RANGE ROVER SPORTS-5.0 Benzin + Gaz PRINCE-2010

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:01 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E350 CDI Diesel-COUPE-2009-AUTOMATIK

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:00 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E300 Diesel-2013-PANORAMA-FULL OPTIONS

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auto metaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Auto metaj Auto metaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione