Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi viti 98 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi viti 98,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi viti 98 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 10:49 Makina , Gjirokastër

Audi A4 1.9 nafte shume ekonomike 175 000 Lek i diskutushem

175 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Dhj 20:54 Makina , Durrës

Shitet A4

750 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 12:17 Makina , Tiranë

Shitet!!!

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 10:16 Makina , Tiranë

Shitet!!!

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 15:43 Makina , Tiranë

Shitet!!!

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 15:58 Makina , Pogradec

SHITET NDERROHET AUDI A3 VITI 98

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 15:18 Makina , Tiranë

Audi A3

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 08:12 Makina , Tiranë

*****Shitet****

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 13:39 Makina , Durrës

Opel astra G

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 21:50 Makina , Gjirokastër

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 17:04 Makina , Tiranë

Sapo Targuar

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 17:51 Makina , Tiranë

Shes Audi A3

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 09:48 Makina , Tiranë

Nderrohet

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 08:02 Makina , Mirditë

Audi A4 dizel

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Jan 09:48 Makina , Tiranë

Audi A3 benzine-gaz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 00:31 Makina , Tiranë

Shes nderroj Audi A3

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 16:44 Makina , Pogradec

audi a3

1 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 15:01 Makina , Elbasan

Shes Audi A4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 13:41 Makina , Elbasan

Audi A4 dizel

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 19:58 Makina , Elbasan

Shes Audi A4

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 13:18 Makina , Elbasan

Shes audi A4

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 14:53 Makina , Shkodër

Shitet Audi a3

1 000 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 21:11 Makina , Kavajë

Audi A6 2013 3.0 TDI S-line BiTurbo

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 10:24 Makina , Elbasan

Okazion Audi a4 benzin-gas

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 11:44 Makina , Librazhd

Shitet + nderrohet benzin-gaz golf4,benz 1.8

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Shk 20:47 Makina , Durrës

Pjes kembimi per vetura

100 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 19:36 Makina , Vlorë

SHITET AUDI A4 OKAZIONN

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 16:47 Makina , Berat

Audi A3 dizel

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 11:30 Makina , Berat

Audi a3 98

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 23:20 Makina , Tiranë

Benz E class Avandgard Viti 98 290 Diesel Automat

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 15:45 Makina , Tiranë

Audi A6 BLIND

11 000 EUR

07 Maj 15:09 Makina , Durrës

hi

15 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Mar 15:12 Makina , Berat

Audi A4 1.9 tdi okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:16 Makina , Tiranë

Audi A6 I blinduar

12 000 EUR

23 Jan 09:01 Makina , Durrës

Audi A3 1.9 Tdi viti 98 . me letra deri ne tetor17

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 15:30 Makina , Tiranë

Audi A6 benzin

12 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 21:19 Makina , Tiranë

audi a4

250 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 18:07 Makina , Tiranë

Audi

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 22:23 Makina , Pogradec

Audi TT benzin -03

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 18:03 Makina , Lezhë

Audi 2.5 dizel -98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 20:14 Makina , Dibër

Shes Audi A3

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 09:34 Makina , Tiranë

AUDI A3 BENZIN -98

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Dhj 21:56 Makina , Pogradec

shitet

2 700 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi viti 98 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione