Audi a4 2001 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

27 Nën 15:24
Linku:
Dyqani ,

Shitet |Urgjent Audi A4

310 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 08:28 ,

��Mercedes-benz E klas Automat-sensor-Navi-baxha✔️

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:15 ,

Audi A4 S-Line 1.9 Nafte 2001 Kamio Manuale

2 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:38 ,

Azhornime hartash ne Full Europe 2020

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:38 ,

Riparime software dhe hartat per Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:38 ,

Hartat e fundit per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:38 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:38 ,

Kodim me kompjuter te licensuar VAG

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:38 ,

Hartat e vitit 2020 per VW

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:38 ,

Azhornime dhe konvertime hartash ne Full Europe

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:38 ,

Konvertimi i hartes se navigatorit nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:38 ,

Hartat e reja per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:17 ,

C 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:46 ,

Audi A4

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:50 ,

VW GOLF 1.6 Benzin / GAZ

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:14 ,

Audi a4 1.9 naft 2001 OKAZION

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 15:24 Dyqani ,

Shitet |Urgjent Audi A4

310 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 19:48 ,

Okazion ��

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 09:05 ,

Mercedes Benz C class 200 CDI Elegance

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 12:34 ,

Shitet AUDI

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 12:11 ,

OPEL ASTRA NAFTE 2.0

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 00:17 ,

AUDI A4 B6 VITI 2001 1.9 NAFTE

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:38 ,

Okazion ��

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 14:36 ,

Shitet/ndrrohet me timo anglez

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 10:55 ,

AUDI A4.2.0 BENZIN+GAZ_OKAZION

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 21:28 ,

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 8000 Euro

8 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 15:42 ,

Shitet Audi A4 2.0 benzine/gaz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 10:17 ,

Mercedes Benz E 270 Cdi ***OKAZION***

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 13:10 ,

Shitet Audi a4

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim