Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:31
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:31
Linku:
,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:51
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3 SPORT ,2016,GJENDJE PERFEKTE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:41
Linku:
,

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi Diesel .

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:41 ,

Audi A3 2.0 dizel 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

MERCEDES-BENZ S350 BlueEFFICENCY FULL

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:34 ,

MERCEDES C200 CDI BLACK EDITION/AUTOMATIK✅️GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Dyqani ,

AUDI A3 2.0 TDI S-Line S-Tronic

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:34 ,

Mercedes benz C220 2.0 dizel 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:31 ,

Audi A3 automatike

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:31 ,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:31 ,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 ,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:28 ,

C class 220 Nafte ‼️Automat ‼️

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 ,

��AUDI A3 TDI AUTOMATIK PANORAMIK��

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:28 ,

Audi A3

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 ,

Audi A3 Automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 ,

AUDI A3 AUTOMAT S-LINE i sapoardhur me dogan gjendje perfekt

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 ,

Toyota Land crusier 4x4 LPG

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:46 ,

Okazion shitet Audi A3 i 2001benxin gas

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 ,

Shitet nderrohet audi a3

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:46 Dyqani ,

Audi A3 Sedan Prestige 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:43 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:43 ,

Mercedes C 220 CDI Automat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:43 ,

Shitet Hidroxhundo C 204 220 / 250 cdi Automat nafte

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:43 ,

Mercedes Benz C 250 cdi 2009 Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:40 ,

OKAZION!!! VW GOLF 6 AUTOMAT 1.2 TSI 2010

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:40 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:40 ,

MERCEDES C300

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

Mercedes E350 AUTOMAT

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:37 ,

OKAZION... AUTOMAT AUDI A3 2.0 NAFTE VITI -05

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:31 ,

Benzin+gaz

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:30 ,

��FORD FIESTA��

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 ,

⚜️WV GOLF 6 LOOK GTI ⚜️

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:28 ,

Volkswagen Golf V PLUS 1.9 TDI Automat ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione