Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi Q7 2014 - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi Q7 2014,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi Q7 2014 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 12:56
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes C180 Kompressor Benzine+Gaz Automat ����✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:19
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320i xDrive gjendje perfekte!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:40
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

06 Maj 12:36 Makina , Dibër

Okazionn Ford s max 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 15:24 Makina , Tiranë

OOOKKAAAZZZZION 2013 C KLASS FULL

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 12:32 Makina , Tiranë

!!!Shitet Ford Focus Titanium 2009 Benzin-Gaz!!!

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:20 Makina , Tiranë

��!!!!!Ofert!!!!! ML W164 Pa Taks Lluksi 10/10 ��

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 12:08 Makina , Tiranë

Toyota yaris

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 23:17 Makina , Durrës

Cls 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 00:54 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

SUPER OKAZION X-Max 250 i

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
24 Pri 16:39 Makina , Elbasan

Vw Caddy 1.6 benzine 2005 motorr i thjeshte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:26 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Cayenne Full Option 3.0 Nafte

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Pri 11:27 Makina , Tiranë

SHITET BAIC ME ZERO KILOMETRA AUTOMATIKE FULL

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 22:56 Makina , Pogradec

mercedes benz c 220

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 10:04 Makina , Tiranë

U shit. FLM

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 21:05 Makina , Tiranë

Chevy Aveo 2012

2 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 20:09 Makina , Tiranë

Ford C-Max SUPER OKAZION 2009

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 10:45 Makina , Kavajë

Opel 2010 Benzin-Gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 09:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 Bluetec 2012 4Matic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:17 Makina , Tiranë

Ford c Max 2008

3 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 10:07 Makina , Kavajë

Mercdes Benz Vito 2.2

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 10:12 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 13:21 Makina , Durrës

GOLF 6 BENZINE+GAZ 1.6 I thjeshte 100% Gaz

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 09:56 Makina , Tiranë

��Mitsubishi Pajero��

5 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 08:46 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 nafte

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 08:44 Makina , Durrës

MB Benz A-Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 08:44 Makina , Durrës

Golf V 1.9 nafte Blu Motion

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:42 Makina , Durrës

BMW 530 super gjendje

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 08:42 Makina , Durrës

Shitet chrysler sebring

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 08:42 Makina , Durrës

Vw golf v 2.0 benzine/gas

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

VW Golf V

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

Ford focus 1.6 benzin/gas

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

Ford focus 1.6 benzine /gas

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

Fiat grandepunto 1.3 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 08:38 Makina , Durrës

Shitet fiat croma

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 12:37 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 16:22 Makina , Tiranë

Bmw X6M

25 500 EUR

01 Mar 19:36 Makina , Tiranë

2011 Range Rover Evoque Coupe

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 15:25 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz c class w203 automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 23:46 Makina , Lushnjë

shitet Ose Ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi Q7 2014 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione