A class | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A class , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A class Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES BENZ �� 125.000 Lekë

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:26 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:25 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:25 ,

Nissan Note 1.5

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 ,

Mercedes benz C 200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:24 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:23 ,

Cls350 Shooting Brake nderrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:23 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

Toyota ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

SUZUKI ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:23 ,

VW Caddy �� OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:22 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

CITROEN ���� Picasso

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:22 ,

OKAZION Mercedes benz B180 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

C Max

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 ,

FORD TRANSIT 2.4 DIESEL 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 ,

Okazion Range rover

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 ,

Nisan Qashqai

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

Shitet A class 2010 automatike, 1.6 nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:05 ,

Fiat doblo 1.3 jtd 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:04 Dyqani ,

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:04 ,

Vetem nderrohet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

Okazion: Benz A Class 2.0 naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:59 ,

Mercedes-Benz A class 1.7 nafte viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:56 ,

Benz A class avantgarde 1.8 nafte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52 ,

Makine me Qera 14 € Dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:52 ,

Okazion qera 14 euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:52 ,

makina me qera 14 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:52 ,

Makina me Qera 14 euro dita Sjellim ku ndodheni

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:50 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

shitet A class

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:47 ,

shitet A class

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:45 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:42 ,

Mercedes Benz A class 170 NAFT AUTOMAT

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:41 ,

OKAZION A Class 2006 2.0Naft

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

Per arsye emigrimi

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

Okazion 3300 € 144 mij km A class

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj A class | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione