4*4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4*4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4*4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:14
Linku:
,

OKAZION... Shes Mercedes-Benz C Class 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 22:00
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:58
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 18:07 ,

OKAZION TOYOTA RAV4 MOTOR 2.2 NAFTE D-4D

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:58
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 Dyqani ,

SHITET NISSAN QASHQAI 4×4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:43 Dyqani ,

SHITET TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D ��SUV ZVICRA CH

6 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:39 ,

ML500 AUTOMAT BENZIN VITI 2006...

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:36 ,

Mercedes-Benz C220 (LOOK AMG)

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:33 ,

TOYOTA RAV4 VITI2010 MOTOR 2.2 NAFTE D-4D NAVIGATORE

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:20 Dyqani ,

Shitet Toyota Rav 4 Crossover 2.2 D-CAT

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:16 Dyqani ,

Shitet : SUZUKI GRAND VITARA

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Dyqani ,

Shitet Tiguan 2.0 automatik 149 mij km 4*4

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:14 Dyqani ,

Shitet : Toyota Rav 4

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Dyqani ,

Shitet: Chevrolet Captiva 2.0 AWD

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:46 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:40 ,

Land Rover freelander 2.0 nafte (ndrrim)

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:16 ,

Benz R Klas 320 Cdi ..4&4..(pa taks lluksi)Automatike

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Dyqani ,

OKAZION GOLF 5 1.9 4 MOTION 6+1 (0684068599)

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 ,

❌ W VOLKSVAGEN TIGUAN AUTOMAT V 2011❌

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:22 ,

SHITET TOUARG 2.5 NAFTE MANUAL 6+1 VITI 2005 4×4

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

Hyundai Terracan 2.9 crdi 2005 ��SUPER GJENDJE��

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14
Linku:
,

OKAZION... Shes Mercedes-Benz C Class 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 ,

shitet ose nrohet

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:11 ,

Ford Mondeo 2014, Automat. SHITET/NDËRROHET

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:56 ,

VOLVO XC70 4X4 2005!

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:16 ,

Vw Caddy 1.9 nafte 2010

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:11 Dyqani ,

RANGE ROVER VOGUE-4.4 DIESEL-2011-AUTOBIOGRAPHY-FULL OPTIONS

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

AUDI A6 AUTOMAT 3.0 NAFTE VITI FUNDI 2006....OKAZION...FULL

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:08 Dyqani ,

BMW 645Ci-4.4 Benzin + Gaz-CABRIO-2005-AUTOMATIK

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:01 ,

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:59 ,

Mercedes Benz C300 4MATIC 2011 LOOK AMG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:48 ,

Shitet

19 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 ,

Toyota urban kruizer 1.4 naft 4*4

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:16 ,

Suzuki Grand Vitara 4x4 1.6 benzin gaz 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 ,

GLK 220 /4MATIK BLUEFFICENCY/PANORAMA FUL OPSION

11 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

fier

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:26 ,

AUTO PJESË " VW - AUDI - SEAT - SKODA "

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:31 ,

SHITET NDERROHET

550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:14 ,

Tiguan 2010 benxin 1.4 full 6800 euro 4/4 ska diskutim

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:59 ,

Land Rover 2012 2.2 Nafte Sd4 .Shitet ose Nderrohet

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:57 ,

Okazion Opel Antara 2.0 4×4 Nafte Me Dogane Viti 08 ..

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:05 ,

BMW X3 3.0 BENZIN MOTORR I THJESHT

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:03 ,

SKODA OCTAVIA 1.9TDI

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02
Linku:
,

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

Okazion��Mercedes��Benz��ML320��4MATIC

7 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17 ,

Ford Kuga 2010 Automat 4×4 2.0 Nafte

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4*4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4*4 4*4 4*4 4*4 4*4 4*4 4*4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione