Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin gaz foristrad | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Makina , 58

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin gaz foristrad,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benzin gaz foristrad Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Gush 17:09 Makina , Korçë

Shitet ose ndrohet me foristrade

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 11:35 Makina , Tiranë

shitet ose nderohet

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:06 Makina , Durrës

TOUAREG 3.2 BENZIN&GAZ

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 17:41 Makina , Durrës

Foristrad benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 12:37 Makina , Durrës

Ford explorer benzin gas

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 23:22 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2012 2.5 benzin/gaz

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 22:29 Makina , Kavajë

shitet ndrrohet me foristrad 4x4

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 22:17 Makina , Gjirokastër

OKAZIONN opel astra 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 01:31 Makina , Tiranë

E class 240 benzin-gaz

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:27 Makina , Durrës

shitet ndrrohet

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 21:25 Makina , Durrës

shitet

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 09:11 Makina , Berat

Ford Mondeo 2004 Benzine+Gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:23 Makina , Vlorë

Shitet Honda 4x4 Gaz-Benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 08:26 Makina , Tiranë

Cls 320 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 12:56 Makina , Tiranë

Shiten Nrrohen 2 makina cmimi per te dyja 7500 euro

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 17:06 Makina , Durrës

Shitet ose ndrohet me foristrad

10 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:06 Makina , Korçë

Shitet ose ndrohet me forstrade benzine ose gaz

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 10:44 Makina , Korçë

Skoda Octavia benzin+gaz

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 10:25 Makina , Korçë

Shitet ose ndrohet me foristrade

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 09:35 Makina , Durrës

VW Golf benzin+gaz

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:46 Makina , Vlorë

C class 200 benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 16:17 Makina , Tiranë

Shitet

300 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 15:19 Makina , Lezhë

Mercedez benz C klas

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 00:22 Makina , Fier

OKAZION SHITET FORD F.150.AMERIKAN.5.4.2005

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 08:01 Makina , Tiranë

Nisan Ford 4×4

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 12:29 Makina , Tiranë

shes bmv 520 benzin gaz 2300 euro

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 14:00 Makina , Tiranë

bmv 520 i benzin gaz

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 16:22 Makina , Tiranë

Seat Leon FR ose nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 21:06 Makina , Durrës

BMW serie 5 shitet ndrrohet

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 13:42 Makina , Tiranë

Audi A8 benzin+gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:44 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.2 benzin -gaz

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:52 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 07:52 Makina , Tiranë

Foristrad

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 19:23 Makina , Durrës

OKAZION SHITET FORISTRAD MILSUBISHI PAJERO

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 12:48 Makina , Tiranë

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 17:14 Makina , Durrës

Mundesi ndrrimi me foristrad

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 21:10 Makina , Tiranë

Clk 200 kompresor Benzin gaz

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 17:58 Makina , Durrës

FORISTRAD VOLVO BENZIN GAZ MUNDSI KONVERTIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:04 Makina , Elbasan

BMW Benzin - Gaz

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 19:40 Makina , Durrës

Ford Focus benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 18:49 Makina , Durrës

Ford Focus benzin+gaz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 15:19 Makina , Durrës

okazion mercedes-benz CLK 200 benzin + gaz

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 17:26 Makina , Durrës

Mini cuper 1.6 benzin gaz full opsion 2013 84000k

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Jan 12:43 Makina , Durrës

Shitet ndrrohet me foristrad

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Nën 18:02 Makina , Tiranë

GOLF 2 FORISTRAD

2 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 15:41 Makina , Tiranë

Lancia Thesis benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Nën 15:28 Makina , Berat

FORD MAVERICK 4+4 FORISTRAD.2.0 BENZIN+GAZ

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 21:57 Makina , Berat

SUPER OKAZION BMW X3 GAZ BENZIN

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin gaz foristrad | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione