Pogradec | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Pogradec , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Mar 15:30
Linku:
,

SHITET MERCEDES BENZ C200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:43 ,

Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 ,

C class 2005 full opsione

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 ,

OKAZION 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full Full Full ekstra

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 ,

Audi a6 allroad M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 ,

E Class Evo 2007 super gjendje

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:36 ,

MERCEDES BENZ C300 4MATIC VITI 2015 PANORAMIC

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:31 ,

Fiat Croma Nafte Automat Shitet nderrohet Viti 2010

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:27 ,

Mercedes Benz Shitet Nderrohet U shit flm merr jep

4 660 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:14 ,

����Mercedes-Benz E280 EVO sportedition����

6 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

Okazion1.6 Benzinë+gaz dokumenta 1 vit e 2002

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:09 ,

VW CADDY VITI 2009 1.9 NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:04 ,

-E Class W211 270 Cdi!!!!

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:03 ,

-Bmw E87 118 Diesel!!!!!

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

Okazion Mercedes Benz E220CdiBluefficiency Automat/nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

-C Class W203 200 Evo!!!!!!

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:01 ,

-Lancia Musa 1.3 Multijet Automat////-Full Panorama!!!!

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

Mercedes Benz C class 220

3 299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:57 ,

SHITET ...

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:56 ,

SHITET MERCEDES-BENZ VANEO 1.7 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

Mercedes Benc C 220 2010 blueefficiencly full option

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:48 ,

Mercedes-C300 BENZIN+GAS //AMG LINE

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:42 ,

✅BENZ E 220 CDI AUTOMAT SUPER GJENDJE GJERMANIA✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:42 ,

✅BENZ C 220 CDI EVO AVANTGARDE MANUAL GJERMANIA ✅

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

Volvo XC90 2.4 Diesel Automatike Full Options

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:36 ,

Mitsubishi L200 2.5 Diesel ARB & BLLOKAZH SUPER GJENDJE

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 ,

Audi a6 mtor 1.8 turbo bezin gaz super gj letra sapo prera

2 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:00 ,

Okazion reno megan gj shum t mir 1.9 naft letra t prera

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:59 ,

AUDI A3 1.9TDI AUTOMAT 2001 LETRAT PER 1 VIT PERFEKT

2 490 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 ,

TOYOTA YARIS 1.4D AUTOMAT 2007 ME DOGAN GARANCI

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:58 ,

E kllas cdi automat shitet nderohet letra t prera 31 dhjetor

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:57 ,

TOYOTA LAND CRUIZER 300D 4X4 BLLOK MANUAL RALLY

8 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:55 ,

Renault Megane 2004 motorr 1.9 nafte/nderrohet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:55 ,

Okazion fiat i 2009 bezin gaz super gj shitet nderohet

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:54 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec 4Matic/ Nderrohet

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

Range Rover Sport 2.7Nafte FULL EXTRA 12-2007 / nderrohet

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

Toyota 4x4 bezin gaz n lej super makin automat shes nderoj

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:52 ,

Ford galaxy shitet dh mundesi nderimi gjendje shum t mir

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:25 ,

Ford Ka

750 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:13 ,

FORD FIESTA 1.4TDCI

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione