Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Përmet | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:24 ,

Shes 3500

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 15:43 ,

Shitet Mercedez C class shum i mbajtur

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 19:06 ,

Shitet makina

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Gush 18:46 ,

Shitet makina

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 11:58 ,

Shes tubo inoksi mitsubishi pajero

150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 11:57 ,

Shes makinen

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 20:44 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 17:54 ,

Mercedes-BENZ E 270 Automatik 2002

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 11:21 ,

Shitet ne gjendje shum te mir

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 13:07 ,

Shitet RAV4 benzine gaz 4x4

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 21:04 ,

Mercedes C180 kompresor avangard

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 16:03 ,

Mercedes Benz C200

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 14:33 ,

Mercedes Benz C Clas 220 cdi automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 23:57 ,

shitet

80 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 12:42 ,

Benz cklas

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 15:33 ,

Chevrolet avalanche 5.3 B/G

16 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 12:33 ,

Shitet ne gjendje shum i mbajtur

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 12:26 ,

Shitet super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 16:08 ,

Shitet Fugon mallrash Mercedez-Benz

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 13:14 ,

Mercedes Benz C Clas 220 cdi automatik

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 12:54 ,

C Clas 220 Cdi Diesel 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 03:07 ,

Toyota Corolla

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 10:52 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 20:29 ,

Honda innova

1 000 LEK

Viti: 2012
30 Pri 19:27 ,

Shitet Ford Fiesta Sport 1997

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 15:59 ,

Shitet foristrad hyundai tucson

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 00:31 ,

Shitet okazion

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione