Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Dhj 19:22 Makina , Peqin

Makinë vw

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 10:46 Makina , Peqin

Super Okazion Makine funerali 250

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 18:14 Makina , Peqin

Audi A6 Metalizato

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 19:51 Makina , Peqin

Dihatsu Terios

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:56 Makina , Peqin

Shitje makine

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 10:24 Makina , Peqin

Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 06:54 Makina , Peqin

Shitet audi a4 2005 2.5 naft automat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:22 Makina , Peqin

Shite audi a4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 10:03 Makina , Peqin

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 04:16 Makina , Peqin

Mercedes-Benz

47 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Jan 13:36 Makina , Peqin

Shes makine Benz ML

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 11:29 Makina , Peqin

Audi A6 Sline Quatro super

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 17:50 Makina , Peqin

Audi A6 Automat 4×4 naft 2.5 V6

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 13:09 Makina , Peqin

Shitet osenderrohet

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 12:40 Makina , Peqin

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 18:13 Makina , Peqin

Fiat Punto 1.2 Benzine

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 15:49 Makina , Peqin

Shitet kamion renault 2004

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
17 Nën 15:37 Makina , Peqin

Shitet Fiat doblo max 1.9 nafte ne dhjetor 2009

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Nën 15:29 Makina , Peqin

Fiat Doblo dizel 2009

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 14:49 Makina , Peqin

Apartament ne rrogozhine

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 12:33 Makina , Peqin

makine

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 15:16 Makina , Peqin

1.4 benzin-gaz super ekonomike.

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 12:05 Makina , Peqin

Shes makine dodge calibre 2009

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 17:48 Makina , Peqin

shes makine

3 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 13:19 Makina , Peqin

OKAZION 3777 EURO PAK I DISKUTUSHEM

3 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 20:41 Makina , Peqin

Shes Renault me Frigorifer

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 18:01 Makina , Peqin

Ford focus

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 21:44 Makina , Peqin

Shes makine mercedes benz E-class 220

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 10:49 Makina , Peqin

Alfa Romeo GT

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 20:28 Makina , Peqin

BMW 525 NAFTE ME KRAH ANGLEZ

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 12:34 Makina , Peqin

makine

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 14:42 Makina , Peqin

Zbritje per makina diesel ne Stuttgart Gjermani

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Dhj 14:49 Makina , Peqin

Foristrade Ford Ranger 4x4

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 10:58 Makina , Peqin

OPEL VECTRA 08 DIEZEL

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 14:57 Makina , Peqin

Opel Astra -99 automatik 1.6 benzin

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 15:52 Makina , Peqin

BMW 318 -01

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Gush 15:35 Makina , Peqin

Fiat Grande Punto

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 13:52 Makina , Peqin

Shitet opel corsa

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 13:42 Makina , Peqin

VW Golf 4 1.9 tdi -02

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 12:03 Makina , Peqin

Shitet Bmw M3

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione