Benz | Mirditë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori,ose vendndodhje Mirditë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mirditë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Mar 15:46 ,

Shes Mercedes benz

330 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:16 ,

Mercedez-benz cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 10:08 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 13:58 ,

Shitet w 124

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 20:25 ,

Mercedez benz e 270 avant-garde

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Jan 13:57 ,

Mercedes Benz w124

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Dhj 17:45 ,

Mercedes Benz 190

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Nën 09:01 ,

Mercedez Benz clk 270 cdi

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 09:36 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 13:15 ,

Mercedes Benz mk 320

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 18:37 ,

Mercedes Benz E 220 Avangart

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 14:52 ,

Shitet

750 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 08:40 ,

Shitet Benz 250

750 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 12:10 ,

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 20:36 ,

B class 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 23:00 ,

Okazion�� Mercedes-Benz A180

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 16:59 ,

Benz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Gush 23:15 ,

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 15:45 ,

Mercedes Benz

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Korr 19:01 ,

Shitet Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 12:46 ,

MERECEDES-BENZ 240 (200)

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 17:45 ,

Benz 2000

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Jan 15:21 ,

BMV

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 12:43 ,

2017 Mercedes-Benz S-Class S-CLASS S550

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 21:47 ,

2015 Mercedes-Benz S-Class S 550

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Dhj 21:15 ,

2014 Mercedes-Benz S-Class S550

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 19:41 ,

Benz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 13:32 ,

2016 Mercedes-Benz S-Class S600 @

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 19:42 ,

2017-Mercedes-Benz-S-Class-S550

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 16:17 ,

Mercedez benz 200 benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 20:37 ,

shitet

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 17:46 ,

Mercedez benz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 09:14 ,

Mercedez Benz

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 08:57 ,

Mercedez Benz

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 09:23 ,

Benz 20+1

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 01:11 ,

Mercedes-Benz Viano 2.2 CDI

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 18:13 ,

Shitet Mercedez Benz E210 ne super gjendje

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Korr 17:45 ,

Mercedez Benz E 210

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 19:25 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet DYNAMIC 6 marshe

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 14:29 ,

Mercedes benz 203/c270

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 12:20 ,

Golf 4 '98

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 18:47 ,

Shitet ose nderrohet

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 11:45 ,

Shitet Mercedes Benz Vanero

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 22:19 ,

Mercedes Benz 240

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 16:19 ,

Mercedes Benz 200 dizel

2 300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 19:36 ,

mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mirditë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • Benz në kategorinë All Category
  • Benz në kategorinë Makina
  • benz në kategorinë Makina
  • benzin në kategorinë Makina
  • benzin në kategorinë Automjete
  • benz në kategorinë Makina
  • benz në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione