Mercedez benz | Mat | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez benz,kategori,ose vendndodhje Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez benz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 17:06 ,

Mercedez Benz 190

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 21:15 ,

SHITET MAKINE MERCEDEZ-BENZ E320 CDI AVANTGARDE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 20:10 ,

Shitet makina Mercedez-Benz E 320 CDI AVANTGARDE

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 15:00 ,

Shitet mercedez benz benzin gaz super ekonomik

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 15:38 ,

mercedez benz 270

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 23:47 ,

Mercedes-Benx 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 10:26 ,

C Class avangard

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:54 ,

Mercedez-Benz E 220 CDi

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:52 ,

Shitet Mercedez Benz

1 500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 13:23 ,

Mercedes-benz

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 11:24 ,

mercedez benz

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 18:47 ,

Mercedez benz 200D

1 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:18 ,

Mercedes Benz 410

9 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 20:23 ,

Mercedez benz 2000D

1 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 10:24 ,

mercedez-benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:04 ,

Mercedez benz 200

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 11:40 ,

mercedez-benz

3 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Dhj 10:11 ,

Benz

3 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 21:54 ,

Golf 2 + Mercedez benz

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 10:19 ,

bez mercedes

1 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 13:19 ,

Benz c.class 200 CDI.viti 2011Oferte per 72 ore

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 16:28 ,

shitet

6 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 15:56 ,

Burrel -klos

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 13:37 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Sht 23:46 ,

Mercedes Benz

3 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 03:35 ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 19:58 ,

Shitet Mercedez Benz 200

650 000 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Nën 18:25 ,

Mercedez-Benz 200D

120 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 16:16 ,

Mercedez - Benz B 200

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 21:40 ,

Mercedez benz

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 17:49 ,

Mercedez - benz 220 dizel -98

3 000 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez benz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione