Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 14:09 Makina , Mat

Mercedes-Benz E Klass

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 23:36 Makina , Mat

Mercedes Benz C Class 220

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 23:36 Makina , Mat

Ford focus

1 LEK

19 Mar 09:34 Makina , Mat

Mercedes Benz: C-CLASS-320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:16 Makina , Mat

Td5 super full

14 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 14:50 Makina , Mat

W124 E-class

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 13:02 Makina , Mat

C220

4 724 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:59 Makina , Mat

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:58 Makina , Mat

Landrover freelander 2008

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:57 Makina , Mat

Makin shitje

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 22:34 Makina , Mat

Shitet Benz E-Clas

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 14:04 Makina , Mat

OKAZION FORD FIESTA 1.6TDCI

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Mar 01:41 Makina , Mat

C max ndërrohet me makin benzine

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Mar 16:55 Makina , Mat

Golf 4

800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 13:49 Makina , Mat

118 km

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Mar 13:23 Makina , Mat

Shitet C-class

2 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 17:01 Makina , Mat

Golf 4

900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 11:08 Makina , Mat

Pasat okazion

160 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 16:07 Makina , Mat

A class

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:02 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Mat

Goma

1 EUR

21 Shk 11:47 Makina , Mat

Mercedes-Benz E Klass

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:21 Motoçikleta (mbi 50cc) Terren/Offroad , Mat

Yamaha

3 000 LEK

19 Shk 13:12 Makina , Mat

Shitet a class 170

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 10:24 Makina , Mat

Aklas

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 21:57 Makina , Mat

shes

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 14:16 Makina , Mat

Land Rover

120 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:45 Makina , Mat

Mercedez Benz C class 220

240 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:45 Makina , Mat

Mercedez Benz C class 220

240 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:54 Makina , Mat

Mercedez Benz E class 220

240 000 LEK

11 Shk 18:11 Makina , Mat

Hunday

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 10:51 Makina , Mat

Furgon sprinter

3 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 20:25 Makina , Mat

Mercedes-Benz A 200 CDI Coupe

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 18:35 Makina , Mat

Makine ne gjendje te mire

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 18:44 Makina , Mat

Toyota

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 18:18 Makina , Mat

Mercedes Benz 307

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Jan 17:54 Makina , Mat

Iveko daily

550 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 11:56 Makina , Mat

Foristrad Mitsubish l200 4x4

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione