Mercedes benz | Malësi e Madhe | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori,ose vendndodhje Malësi e Madhe,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malësi e Madhe ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 16:18 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:58 ,

Mercedes Benz C250 Tdi 1996

1 485 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 18:44 ,

Mercedes benz c220

5 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 00:35 ,

Shitet per arsye mos perdorimit

6 000 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Tet 20:48 ,

Mercedes-Benz S320 Benzin+Gaz

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 12:07 ,

Shitet Benz Mercedes E-class

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 20:17 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 13:23 ,

Shitet

22 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 21:03 ,

Fugon mercedes benz 307

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 14:01 ,

Shitet Mercedes Benz C220 CDI

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 13:23 ,

Mercedes benz E class

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 19:25 ,

MERCEDES BENZ S320 CDI

3 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 13:31 ,

2016 Mercedes-Benz C-Class 4dr Sedan C 450 AMG

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Dhj 15:16 ,

Mercedes Benz E-200

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 18:33 ,

Mercedes-Benz Viano 3.0 Lang Aut

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 16:12 ,

SHITET

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 17:28 ,

Mercedes benz 250 dizel 1998

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 13:53 ,

Mercedes benz e-class

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 15:07 ,

Mercedes-benz 500k

27 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Sht 01:12 ,

Mercedes benz

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Gush 11:59 ,

Mercedes benz sprinter 310

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 13:19 ,

Mercedes-benz c class

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 04:15 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 11:14 ,

Mercedes Benz

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 16:07 ,

Mercedes benz e 250

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 11:24 ,

Merces benz c-clas 220

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 15:16 ,

Mercedes-benz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 17:39 ,

Mercedes Benz Class 200

2 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 13:47 ,

Mercedes-Benc

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 18:29 ,

Mercedes benz E-class

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 14:31 ,

Mercedes Benz C220 CDI 2002 Automatic

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 14:17 ,

Mercedes benz e270

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 18:15 ,

Mercedes-Benz E220 2003

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:03 ,

Mercedes benz E250

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 12:50 ,

Mercedes benz

500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Sht 23:52 ,

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 09:16 ,

Mercedes benz e220 cdi

22 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:15 ,

Mercedez Benz 250D TURBO

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 19:11 ,

Mercedes Benz 250D TURBO

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 22:17 ,

Mercedes benz 250 -95

700 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malësi e Madhe juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione