Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Lushnjë

Makina , 88

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:26 Makina , Lushnjë

Toyota Auris 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:26 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz CLC 220

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:52 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:01 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz Benzine+Gaz

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:23 Makina , Lushnjë

RENAULT MEGANE 1.6 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

4 190 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:53 Makina , Lushnjë

S 350 NAFT 2010 FULL OPSION

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto Evo 1.4 Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.4 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Makina , Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 20:37 Makina , Lushnjë

Shitet Chevrolet Kalos 1.2 Benzin Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 12:54 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 12:35 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 10:11 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Kambio Automatike 222km me garanci

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:23 Makina , Lushnjë

AUDI Q7

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 10:52 Makina , Lushnjë

Supet Okazion Fiat Bravo

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 15:02 Makina , Lushnjë

Shitet Audi A3 Automat 2.0 Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 08:58 Makina , Lushnjë

ford fiesta 2009 super ekonomik

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 02:39 Makina , Lushnjë

Ford fiesta 1.4 naft (Okaziom)

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 23:26 Makina , Lushnjë

Golf Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 16:15 Makina , Lushnjë

FORD FIESTA 2012

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Mar 22:11 Makina , Lushnjë

Ford fiesta

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 22:05 Makina , Lushnjë

Shitet ford fiesta portobagazh

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 21:53 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 TDI SHITUR

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Dhj 11:47 Makina , Lushnjë

Ford fiesta

2 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 13:14 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 Tdci 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 15:58 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 nafte 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Tet 13:25 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta viti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 17:44 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:24 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 22:09 Makina , Lushnjë

Ford fiesta benzin+gas

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 13:45 Makina , Lushnjë

Fiesta 1.4 naftë

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 15:56 Makina , Lushnjë

Ford fiesta

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 11:41 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta 1.4 nafte 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 12:04 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 15:14 Makina , Lushnjë

Ford fiesta 1.4 benzin

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Dhj 12:06 Makina , Lushnjë

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE, LETRA 1 VIT

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 10:14 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta Dogan E Paguar

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 13:44 Makina , Lushnjë

FORD FIESTA

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 13:28 Makina , Lushnjë

Shitet Ford fiesta 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 19:16 Makina , Lushnjë

VW Pasat 2008 2.0 TDI

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 14:27 Makina , Lushnjë

Ford -Fiesta 1.4 benzin+gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 22:07 Makina , Lushnjë

Okazion Ford fiesta benzin gaz 2200€

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 22:49 Makina , Lushnjë

Ford Fiesta

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 11:09 Makina , Lushnjë

SHITET FORD FIESTA

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:55 Makina , Lushnjë

Opel

2 600 EUR

21 Maj 11:58 Makina , Lushnjë

FORD FIESTA 1.4 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 12:51 Makina , Lushnjë

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE , VITI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 08:05 Makina , Lushnjë

Ford fiesta

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione