Automat | Lushnjë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automat,kategori,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automat Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:46 ,

M-benz C 220 CDI Automat Full Gjermania

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:46 ,

VW Golf 6 Automat Gjermania

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:45 ,

Mercedes C 200 CDI Navi Automat Gjermania

6 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 ,

Audi A3 Automat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:29 ,

❌Mercedes Benz❌ C220 W204 automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 ,

C Class 220

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:00 ,

ford mondeo automat okazion letra e paguara,.. okazion sot

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:55 ,

��Okazion ��4000 € automate

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:39 ,

E klas

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:30 ,

✅Wv golf 1.9automat 2008✅

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:30 ,

Wv touran automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 ,

Wv golf 1.9tdi tour

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 ,

��wv golf automat ��

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27 ,

Toyota Auris 1.4naft automat

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:26 ,

�� wv golf 6 1.6 naft automat ��

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:25 ,

Audi A4 automat 2008

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:24 ,

Mercedes b-Classe automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 ,

Mercedes Benz Evo 220 automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 ,

✅Toyota RAV4 start stop automat✅

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:23 ,

✅Mercedes c220 automat Baxha ✅

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:20 ,

MERCEDES BENZ E-CLASS 2013 OKAZZZIOOONNN!!

1 234 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

mercedes benz Glk 220 4 matic

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 Dyqani ,

OKAZIONNNN MERCEDES BENZ E220 2010 AUTOMAT

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:15 Dyqani ,

FORD FIESTA TITANIUM 1.4 BENZINE AUTOMAT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 2006 Automat DSG Sapo Ardhur

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:37 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 2006 Automat DSG FULL Sapo Ardhur

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:34 ,

Urgjentt B200 Avantgarde Sport Automat Viti 2006-2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

‼️OKAZION‼️Mercedes Benz E220 Avantgarde Automat 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

Golf 6 automat super gjendje !!!

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:45 ,

Mercedes klase c 220 cdi automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:44 ,

Toyota corola 1.4 naft automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:44 ,

VW golf 1.9 automat 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:59 ,

Opel Meriva 1.7 nafte ecoTec 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:41 ,

Golf 4 Automat

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:11 ,

OKAZION///////MERCEDES BENZ C220-*EVO*AUTOMAT 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:08 ,

����C180 BENZINE AUTOMAT 2008 ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:08 ,

����C180 AMG KOMPRESSOR 2008 AUTOMAT ZVICRA��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:07 ,

��EVO 220 Cdi 2007 AUTOMAT��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:07 ,

����AUDI A3 AUTOMAT F1 NAFTE ZVICRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:07 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:06 ,

����C180 Benzine 2005 Automat Zvicra����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:51 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 22:35 ,

Okazionnn c class 230 AMG

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 22:34 ,

Mercedes c 220 avangard

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automat | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione