Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lushnjë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:12
Linku:
,

C class okazionnn

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:06
Linku:
,

Audi a6 Okazionnnnn

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 12:56 ,

Golf gaz benzin 1.6 motorr i thjesht

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:35 Dyqani ,

MB- A classe 180 nafte automat

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 ,

Shitet Audi A4 viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:17 ,

Turan

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 ,

Qashqai

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:13 ,

C klas

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 ,

Mercedes Benz E klas 220 CDI Avangard ,Automat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

Okazion polo 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

Mercedes Benz B Class Klass 180 CDI Perfekt

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

Mercedes Benz C klas 220 CDI Avangard ,Automat, Sensor, Navi

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 ,

FORD MONDEO AUTOMAT 2.0 NAFT 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:40 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 nafte, 4x4, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 ,

Mercedes Benz C klas , 200 Benzin-Gas ,sensor, lekure

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

Okazion Audi a8 quattro 5000€ per pak dit okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

Peugeot 208 Naft 1.4 Hdi

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:59 ,

VW GOLF 5, 1.9 NAFTE, 6 MARSHE ,VITI 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

TOYOTA RAV 4, 4x4,START-STOP,LEKURE,SENSOR,KAMER,

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 ,

Audi Q5 Gaz Benzine 20 shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:53 ,

Toyota yaris 1.4nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 ,

Toyota yaris benzinë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:53 ,

Audi A4 automatike

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 ,

Audi A6 3.0 QUATTRO

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

AUDI A3 ,ME NAFTE ,KAMBJO AUTOMAT F1

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:33 ,

TOYOTA RAV 4 , D4D ,TAPICERI LEKURE E BARDHE

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Nisan Qashqai 2.0 Naft Automat Viti 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:23 ,

TOYOTA RAV 4 ,2.2 NAFTE D4D, 4x4, VITI 2012

9 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:20 ,

OKAZJON DS5

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:20 ,

SHITET BENZ C-CLASS

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 ,

Citroen DS5 OKAZJON

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:17 ,

SHITET OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:14 ,

Mercedes w204 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:41 ,

Volkswagen golf 6

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:41 ,

Volkswagen golf 6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:41 ,

Toyota rav 4

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:31 ,

⛔️ FORD FOCUS 2009 NAFTE 1.6��

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 ,

����FORD FOCUS ZVICRA����

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 ,

����C220 AUTOMAT 2008 ZVICRA��������

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

��BMW Seria 5 (528i) BENZINE��

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:26 ,

����MINI COOPER S FABRIKE��ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

����C180 BENZINE 2005 AUTOMAT ZVICRA����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

⛔️1.3 NAFTE FIAT GRANDE PUNTO 2007��

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 ,

EVO 220 NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

����TOYOTA AURIS HYBRID ( ELEKTRIKE) ZVICRA��

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:22 ,

����TOYOTA YARIS ZVICRA AUTOMAT 2015��

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:22 ,

����C180 ZVICRA KOMPRESSOR BENZINE 2008 AUTOMAT����

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Hyundai i 20 benzin Gaz 1.2 Sapo Ardhur 2011

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:07 ,

Volzvagen caddy Life 1.9 Diesel Sapo Targuar 2008

5 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:07 ,

Volzvagen caddy BENZIN GAZ Sapo Ardhur 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:07 ,

Mercedes Benz C-Class C 200 EVO Sapo Ardhur 2008

5 800 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione