Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Librazhd

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz,kategori,ose lokacione Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Librazhd ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:10 Makina , Librazhd

Mercedes Benz w204

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:20 Makina , Librazhd

Mercedes Benz C 220 cdi 2005

3 800 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 09:05 Makina , Librazhd

Mercedes Benz A class 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:01 Makina , Librazhd

mercedes benz Viano 3.0

8 000 EUR

10 Shk 19:35 Makina , Librazhd

Mercedes Benz 203

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 09:26 Makina , Librazhd

Benz

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 18:44 Makina , Librazhd

Shitet Mercedes C 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:34 Makina , Librazhd

Mercedes benz 270

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 00:32 Makina , Librazhd

Mercedes benz vaneo 170

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 16:58 Makina , Librazhd

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 21:54 Makina , Librazhd

Arsye emigrimi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 15:33 Makina , Librazhd

okazion golf 5 1.9 6 marshe manual

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 10:31 Makina , Librazhd

Mercedes Benz w211

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 21:02 Makina , Librazhd

W 124 super gjendje

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 14:09 Makina , Librazhd

Shitet Mercedes Benz C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 13:42 Makina , Librazhd

Mercedes A170

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 21:59 Makina , Librazhd

Shitet w211 e270 cdi

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 17:49 Makina , Librazhd

Mercedes benz A clas

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 15:29 Makina , Librazhd

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 10:52 Makina , Librazhd

Mercedes benz A clas 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 23:23 Makina , Librazhd

Mercedes Benz B class 180

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 19:00 Makina , Librazhd

Mercedes benz c class coupe

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 12:47 Makina , Librazhd

Mercedes benz

19 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 12:52 Makina , Librazhd

Mercedes-Benz A clas motorr 2000 Naft.

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 09:07 Makina , Librazhd

Mercedes Benz c220 cdi 2002

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:28 Makina , Librazhd

Mercedes Benz c 220 cdi 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:06 Makina , Librazhd

Mercedes -Benz

11 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 22:44 Makina , Librazhd

Mercedes Benz

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 12:39 Makina , Librazhd

Shitet Okazion per 1 jave E220 2005

3 500 EUR

30 Mar 20:16 Makina , Librazhd

shitet ose nderrohet mercedes benz E-270 CDI me dokumenta

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 15:45 Makina , Librazhd

mercedes benz e 270 cdi avantgarde

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 15:42 Makina , Librazhd

mercedes benz E-270 CDI AVANTGARDE

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 17:17 Makina , Librazhd

Shitet w163 270 nafte

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 12:59 Makina , Librazhd

OKAZION 3200€ !! Mercedes C200 CDI EVO DPF TEMPOMAT

32 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 12:46 Makina , Librazhd

shitet mercedes benz E-270 CDI Avantgarde

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 18:24 Makina , Librazhd

Mercedes Benz Vito

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 20:30 Makina , Librazhd

Shitet Mercedes-Benz 1722

25 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 19:41 Makina , Librazhd

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 10:51 Makina , Librazhd

Mercedes-benz E-classe

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 13:36 Makina , Librazhd

Mercedes benz E-class 2.2 EVO SUPER GJENDJE

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione