Makina | Librazhd | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose vendndodhje Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:00 ,

Mercedes C-class W203

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04 ,

Audi A4 Quattro 2.5 TDI

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 10:06 ,

Land Rover 2

250 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:02 ,

Mercedes Benz A class 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:02 ,

Mitsubishi colt 1.5 nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:01 ,

Ford Fousion 1.4 nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:01 ,

Volkswagen Touran 2 Automat 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:01 ,

Ford C Max 1.6 nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:00 ,

Ford Fousion 1.4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:48 ,

shitet ndrrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 13:49 ,

Shitet Ford Fiesta 2011 1.4 diesel manual

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 16:36 ,

Shitet e classi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 14:23 ,

Sharan 6+1 vende

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 12:40 ,

Okazion

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 09:38 ,

Audi A4 2009 okazion 6.3€

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:31 ,

benc c class

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 09:18 ,

Cmimi i diskutushem

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 20:27 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:27 ,

E class 270 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 18:17 ,

Opel Astra

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 15:09 ,

RENAULT

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 21:15 ,

Renault

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 23:40 ,

Nisan

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 21:34 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:33 ,

Shitet

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:47 ,

Golf GT Sport origjinal 1.9tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 03:36 ,

Fiat Stilo 1.6 Gaz+Benzine Viti 2005 Manuale

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 16:36 ,

Shitet Ford Kuga viti prodhimit 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 18:37 ,

A clas 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:05 ,

Fiat fiorino sapo ardhur nga belgjika

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 20:39 ,

Shitet C-class, 220CDI FULL OPTION AVANTGARDE

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Pri 10:54 ,

Volkswagen caddy 1.9 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:36 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 08:40 ,

Mercedes benz c-class W 203

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 00:04 ,

shitet

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 21:56 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 21:35 ,

Makina eshte me leta deri ne shkur te 2022

280 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 23:07 ,

Shitet AUDI A4 Full Opsion MUNDESI NDERRIMI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione