Golf 5 | Librazhd | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori,ose vendndodhje Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 19:27 ,

E class 270 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 12:16 ,

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE CMIMI OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 23:57 ,

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 20:30 ,

* OKAZION * SHITET GOLF 5 . 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Dhj 16:42 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 18:46 ,

Golf 5 1.9Tdi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 13:38 ,

Shitet golf 5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 20:35 ,

Vw golf 5 variant

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 18:05 ,

Mercedes

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 12:48 ,

Shitet golf v 1.6

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 20:48 ,

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 16:29 ,

Shitet golf 5 2.0 nafte

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 19:44 ,

Golf 5. Vit2005

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 20:59 ,

shitet

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 20:59 ,

shitet

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 23:32 ,

M.Benz A C E G CLASS dhe vw golf 4 5 kaddy turan

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 15:30 ,

VW Golf 5 1.9 Tdi

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:27 ,

GOLF 5

4 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:45 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 00:02 ,

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 17:16 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 00:00 ,

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:01 ,

VW Golf 5 2007 automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:22 ,

Golf 4 2003

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 08:51 ,

VW Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 13:56 ,

VW Golf 5 TDI -04

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 15:48 ,

VW Golf 5 -04

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 14:15 ,

VW Golf 5 1.6 diesel -04

5 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione