Golf 4 | Librazhd | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori,ose vendndodhje Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 19:27 ,

E class 270 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 22:27 ,

golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 23:57 ,

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:35 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 09:09 ,

VW Golf 4

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 13:58 ,

Shitet golf 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:08 ,

Golf

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:05 ,

Golf 4

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 10:54 ,

golf 4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 08:31 ,

Shitet golf 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 16:42 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 18:46 ,

Golf 5 1.9Tdi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 12:17 ,

shitet golf 4

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 13:39 ,

golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 12:08 ,

Golf 4 Benzin+Gaz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:05 ,

super

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 13:38 ,

Shitet golf 5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 21:02 ,

Golf 4

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 13:49 ,

shitet Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 21:27 ,

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 20:48 ,

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 01:39 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 22:54 ,

Golf 4

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 22:46 ,

AA 287 XX

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 14:26 ,

Golf 3

1 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 23:38 ,

VW Golf 4 dizel -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 23:33 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 23:32 ,

M.Benz A C E G CLASS dhe vw golf 4 5 kaddy turan

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 10:45 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 13:57 ,

VW Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 12:35 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 18:56 ,

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 14:03 ,

golf

1 400 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Maj 11:39 ,

Sitet golf 4 SDI.

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 15:41 ,

Shitet Golf 4

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 18:22 ,

Golf 4 2003

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 18:02 ,

Okazioon

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 17:51 ,

VW Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 23:01 ,

golf 4 viti 2002 benzin+gaz

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 09:21 ,

VW Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 21:25 ,

VW golf 4

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 14:31 ,

VW Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 08:51 ,

VW Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 14:13 ,

Golf IV 1.6 benzin gaz e 98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:40 ,

GOLF 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 15:49 ,

Golf 98-99 motor 1.9 naft

300 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione