C class | Librazhd | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class,kategori,ose vendndodhje Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:36 ,

Mercedes C-class W203

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:31 ,

benc c class

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:27 ,

E class 270 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 20:39 ,

Shitet C-class, 220CDI FULL OPTION AVANTGARDE

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Pri 08:40 ,

Mercedes benz c-class W 203

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 14:02 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 12:04 ,

SHITET C CLASS 200 KOMPRESSOR BENZINE GAZ PRODHIM FABRIKE

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 09:44 ,

Shitet C Class benzin gaz prodhim fabrike

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 14:02 ,

Shitet C Class 250

2 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 12:05 ,

Shitet C Class

1 950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 15:28 ,

Mercedes-benz C-class

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 23:20 ,

C class

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 09:56 ,

Benc c class w202 cdi

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 15:15 ,

Mercedes benz

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 00:51 ,

Mercedes benz c class coupe

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 18:21 ,

Mercedes c class 220 CDI

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 22:29 ,

C CLASS 220 OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 20:48 ,

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 04:06 ,

C class

3 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 13:16 ,

Super Okazion Mercedes-Benz c220 full options 2008

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 17:11 ,

4500 euro BENC C CLASS 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 14:27 ,

Mercedes benz cClass 220 avangard

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 14:03 ,

2018 Mercedes-Benz C-Class C 300

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Dhj 12:54 ,

Shes makin mercedez benz c class

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 15:15 ,

Mercedes C class 220- evo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 23:32 ,

M.Benz A C E G CLASS dhe vw golf 4 5 kaddy turan

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 15:53 ,

C-class 200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 17:13 ,

Shitet Mercedes Benz C-class

250 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:24 ,

Mercedes Benz c class 270 Caravan Avantgarde

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 22:13 ,

benz c class

1 800 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 19:11 ,

C class 220 elegance

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 21:05 ,

Okazion Mercedes-Benz c220 elegance automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 19:42 ,

MB c class 203

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 15:48 ,

Mercedes 220 dizel

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 18:54 ,

shitet c class

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 20:01 ,

Mercedenz benz

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 10:02 ,

Mercedes C220 -01

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione