Touran | Lezhë | Automjete

Makina , 46

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran,kategori,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touran Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:56 ,

Touran nafte 06

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 21:32 ,

Touran

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 16:59 ,

WV Touran

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 11:25 ,

Shes Touran Automat - 2999 Euro ''OKAZION''

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 12:52 ,

Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 18:57 ,

Touran Automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 22:07 ,

Touran

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 16:02 ,

Touran Automat 2.0 nafte

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 17:06 ,

Touran 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 15:13 ,

Okazion 2750 euro touran nafte viti 2003

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 09:05 ,

ZAMAJCA PER MAKIN DSG TE ARDHUR NGA ZVICRRA

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 22:31 ,

2900 € Okazion touran nafte 6+1 me dokumenta

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 23:09 ,

C 250

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 18:53 ,

Shitet nderrohet okazion

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 14:48 ,

SHITET ��

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 09:27 ,

Volkswagen Touran

5 099 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 13:48 ,

SHITET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 20:29 ,

Shitet okazion per pak dit

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 11:30 ,

Volkswagen touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 08:43 ,

Nderrohet fiati bravo 1.9 tdi multijet 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 22:20 ,

Shes Touran 2.0 Diesel

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 09:45 ,

TOURAN 1.9 TDI -7ULSE PA DOGAN SHUM I RUJTUN

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 11:39 ,

Touran me mundesi nderrimi ne ndonje makine 4x4!

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 11:18 ,

Touran okazion ka edhe mundesi nderrimi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:47 ,

VW Touran dizel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 19:05 ,

VW Touran dizel

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 18:08 ,

Touran 2.0 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:03 ,

Touran ne shitje okazion.

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 11:48 ,

Touran ne shitje ka edhe mundesi nderrimi!

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 17:25 ,

Touran ne shitje ka edhe mundesi nderrimi!!okazin

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 19:24 ,

Touran ne shitje mundesi nderrimi!!

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Jan 17:42 ,

Touran

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 16:55 ,

VW TOURAN 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 13:35 ,

Touran Okazion

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 18:03 ,

Okazion VW Touran dizel

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 11:21 ,

VW Touran

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:27 ,

OKAZION VW Touran dizel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 20:32 ,

Volkswagen Touran 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 10:01 ,

VW Touran motor 1.9 naft

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 10:19 ,

Touran 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 21:16 ,

VW Touran me dogan

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 23:22 ,

VW TOURAN 7 SEDILE i ARDHUR NGA GJERMANIA

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 20:15 ,

VW Touran 2.0 TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 10:29 ,

Wolkswagen Touran DSG 2.0

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 12:18 ,

Mercedes C220 dizel -02

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione