Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina te perdorur | Lezhë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina te perdorur,kategori,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina te perdorur Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Tet 16:29
Linku:
Makina , Lezhë

Fast Food i Kompletuar

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 11:40 Makina , Lezhë

C class 180 benzin & gaz super gjendje

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 16:29
Linku:
Makina , Lezhë

Fast Food i Kompletuar

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 19:46 Makina , Lezhë

Nafte ,TDCI

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 21:06 Makina , Lezhë

Ford fokus 1.75 cc viti 2007 letra 1 vit paguara

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 09:49 Makina , Lezhë

0692116053

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 16:08 Makina , Lezhë

Ford 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 10:32 Makina , Lezhë

FORD FOKUS VITI 2007 , motorr 1.750 cc Nafte ,TDCI MANUALE 5

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 22:01 Makina , Lezhë

Ford fokus nafte tdci 2007 manuale

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 15:18 Makina , Lezhë

FORD FOKUS VITI 2007 , motorr 1.750 cc Nafte ,TDCI MANUALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 11:04 Makina , Lezhë

FORD FOKUS VITI 2007 , motorr 1.750 cc Nafte ,TDCI MANUALE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 23:19 Makina , Lezhë

FORD FOKUS VITI 2007 , motorr 1.750 cc Nafte ,TDCI MANUALE 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 23:01 Makina , Lezhë

Ford nafte 2007 manuale letra 1 vit kolaudim 2 vj

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 22:00 Makina , Lezhë

Ford fokus 2007 letra 1 vit te paguara

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 21:05 Makina , Lezhë

FORD FOKUS VITI 2007 , motorr 1.750 cc Nafte ,TDCI MANUALE 5

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 14:42 Makina , Lezhë

FORD FOKUS VITI 2007 , motorr 1.750 cc Nafte ,TDCI MANUALE 5

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 17:40 Makina , Lezhë

pegeout 307 e viti 2001

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 13:15 Makina , Lezhë

Mercedes B 200 cdi Aut.

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 20:07 Makina , Lezhë

Lezhe

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 14:30 Makina , Lezhë

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:59 Makina , Lezhë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 08:13 Makina , Lezhë

shitet mercedes e class 220

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:48 Makina , Lezhë

alfa romeo giulietta

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 17:50 Makina , Lezhë

Mercedes e280 7G ���� super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 14:48 Makina , Lezhë

Chevrolet orlando

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 06:58 Makina , Lezhë

Mercedes B Grand edition

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 13:46 Makina , Lezhë

Shitet C220 Avantgarde Okazion vetem sot 6000 €uro ����‼️‼️

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 13:55 Makina , Lezhë

Shitet cls 320

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 21:36 Makina , Lezhë

OKAZION ✅

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 20:23 Makina , Lezhë

SHITET FORD 2004 2800€ Transit

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 23:18 Makina , Lezhë

A4 2014 2.0 Diesel

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 02:00 Makina , Lezhë

Ml 320

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 15:41 Makina , Lezhë

1.2 milion

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 07:42 Makina , Lezhë

Polo 1.2 milion i diskutueshem

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 13:24 Makina , Lezhë

Polo 1.2 milion

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 17:52 Makina , Lezhë

VW Polo 1.9 naftë

1 100 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 17:04 Makina , Lezhë

VW Polo 1.9 naftë

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 20:32 Makina , Lezhë

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 10:41 Makina , Lezhë

SHITET RANGE ROVER SPORT VITI 2005, 2700 NAFTE OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 20:02 Makina , Lezhë

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 15:02 Makina , Lezhë

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 13:41 Makina , Lezhë

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 13:41 Makina , Lezhë

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 19:42 Makina , Lezhë

VW Polo 1.9 naftë

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 13:33 Makina , Lezhë

U shit Bmw 730d

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 17:39 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz E class 220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:34 Makina , Lezhë

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec .Amg Line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 22:51 Makina , Lezhë

Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 22:19 Makina , Lezhë

Shes BMW 535D Full Opsion

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina te perdorur | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione