Jeep | Lezhë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jeep,kategori,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jeep Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:58 ,

BMW X3 NAFTE 3000d

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:10 ,

Shitet jeep grand cherokee 1800€

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:19 ,

BMW X3 NAFTE 3000d SUV

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 16:42 ,

Hyundai Santa Fe 4WD 2014 Full Options

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 16:41 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 16:43 ,

shitet komplet sediljesh per jeep sheroke 4 dyersh

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 10:52 ,

Jeep okazion

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Shk 12:52 ,

Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 16:55 ,

Jeep Comander

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 18:43 ,

Jeep Grand Cherokee 4.7L Super i Modifikuar 10500€

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 13:50 ,

Jeep patriot 2.4 benzin

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 12:40 ,

Jeep Cherpkee

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 20:13 ,

Okazion Jeep 270

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 01:40 ,

Jeep cheroke Limited

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:54 ,

Jeep Cherokee Limited

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 00:32 ,

Okazion BMW 645 cabrio

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Nën 13:57 ,

Jeep cherooke

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 16:28 ,

Jeep Cherokee 4x4

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 19:15 ,

Jeep Grand Cherokee dizel

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 18:37 ,

Jeep limited edition OKAZIONNNN !!!

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 20:06 ,

Jeep

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 17:15 ,

Jeep Cherokee benzin+gaz

12 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 09:28 ,

Jeep Grand Cherokee

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 20:41 ,

Jeep cherokee

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 15:05 ,

Jeep Grand Cherokee 5.2

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 23:42 ,

Shitet ose ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 21:09 ,

Jeep cherokee motorr 2.7 Ml nafte automat anglez

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Qer 12:52 ,

jeep

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jeep | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

jeep Jeep Jeep Jeep Jeep Jeep Jeep Jeep wrangler Jeep Jeep

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione