Cls | Lezhë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cls,kategori,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cls Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Maj 12:19 ,

BMW X3 NAFTE 3000d SUV

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:33 ,

Shitet mercedes benz cls

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 12:52 ,

Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 15:30 ,

Shitet ose nderrohet ❌❌❌Okazion ����

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 12:27 ,

Cls 320

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 12:37 ,

Mercedez-benz cls 500 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 13:34 ,

Merceds Benz Cls 320

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 10:49 ,

Cls 350

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 14:22 ,

W204 ///AMG

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 20:26 ,

shitet cls

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 21:49 ,

CLS 350 AMG

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 20:15 ,

cls

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 13:10 ,

CLS

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 09:17 ,

cls

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 14:06 ,

Merced Benz Cls 350 benzine viti 2004. 7000 euri

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:17 ,

Mercedes Cls 320 okazjon

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 16:51 ,

OKAZION CLS 320

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 12:19 ,

Mercedes cls 320

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 18:33 ,

benz cls

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:32 ,

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 08:49 ,

Shitet CLS 320

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 10:53 ,

Cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:21 ,

Shitet Mercedes Benz Amg Line nga fabrika

27 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Gush 21:57 ,

Mercedes CLS 63 AMG -09

30 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 15:43 ,

Shitet CLS320

10 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:25 ,

Mercedes cls 320 full option

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 12:42 ,

Land Rover Discovery SUV

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:55 ,

Mercedes benz cls 2.5

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 10:15 ,

Cls 320

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 17:18 ,

Cls 63 amg

33 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cls | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

cls Cls Cls Cls Cls Cls Cls Cls Cls Cls

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione