Passat | Kurbin | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:32 ,

��Mercedes Benz Vito Luxury Super Full��

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

✅Super Okazion✅Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 17:10 ,

passat 1.9 me letra te prera 12 dhjetor 2021

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 08:13 ,

U SHIT SMART BRABUS CABRIO ✅

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Shk 14:54 ,

Shitet Passat Viti 2006

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 20:08 ,

passat portobagazh 2002 ...motorr 1.9 DI e kuqe

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 09:27 ,

Citroen c3 1.4 nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 10:02 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Sht 17:54 ,

Shitet passat gjendje shume te mire

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 10:05 ,

Shes opel insignia nafte automat me dogane

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 12:59 ,

passat portobagazh

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 14:14 ,

Shitet ose nderrohet Passat cc 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 15:07 ,

Passat

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 21:03 ,

Passat

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 11:52 ,

Passat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 13:38 ,

Okazion passat

8 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 17:40 ,

Volkswagen

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 19:06 ,

passat 2.0 tdi me shebime te kryra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 10:12 ,

Shitet wolswagen passat 1.9 TDI Automatic

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 21:02 ,

Volkswagen Passat Highline 4 XSh Kamera Led Active

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Tet 14:58 ,

Shitet Volkswagen passat

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 13:13 ,

Shitet Passat 1.9 TDI (DI e kuqe) 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 21:46 ,

Passat me portobagazh

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 17:52 ,

Passat

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 10:22 ,

Passat

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 12:51 ,

Volkswagen Passat 2.0

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 21:12 ,

Okazion Passat 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 19:21 ,

Shitet passat wolksvagen 2002.

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 16:46 ,

Shitet okazionnnn

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 11:01 ,

Shitet pasat me dogane te paguar

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 08:56 ,

Passat 1.9 nafte

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 12:25 ,

Passat automatik 2.0 nafte

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 15:08 ,

passat

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 15:48 ,

Passat

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 18:07 ,

VW Passat 1.9 TDI te kuqe 2003

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 10:06 ,

VW Polo -03 okazion cmim i arsyeshem

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 11:46 ,

passat 2003 3800 € i diskutueshem

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 12:07 ,

VW Passat -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 10:02 ,

Passat TDI

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione