Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kurbin | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:24 ,

evo 280

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:33 ,

Rrulot

2 000 EUR

14 Gush 22:36 ,

shitet/ndrrohet

123 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 22:36 ,

Shitet Audi A6

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 22:36 ,

Shitet/ndrrohet

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 17:52 ,

Mercedes-Benz C Class 1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 17:43 ,

Shitet

2 200 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 17:43 ,

Shitet

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 14:30 ,

Mitsubishi L200

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 14:05 ,

Shitet Audi A6

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 13:35 ,

Shitet Range Rover Evoque 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 11:02 ,

Opel astra 2.0 nafte 2001

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 10:40 ,

Shitet! Ford Focus 1.8

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Gush 23:49 ,

KIA VENGA

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 19:59 ,

Shitet golf

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 17:41 ,

Shitet ford tranzit

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 17:37 ,

Shitet cklas

2 100 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 19:26 ,

audi a4

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 18:47 ,

Shitet sprinter 313 220 cdi

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Gush 21:18 ,

Mercedes-Benz 300D

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 19:06 ,

Yamaha

170 LEK

Viti: 2001
10 Gush 19:06 ,

Yamaha

160 LEK

Viti: 2001
08 Gush 00:15 ,

MERCEDES-BENZ-EVOO-220

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 13:44 ,

FIAT 1.3 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:48 ,

OKAZION

800 EUR

06 Gush 10:24 ,

Shitet Okazion

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 09:56 ,

Shitet okazion

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 17:53 ,

Mercedes Benz e-350

123 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 16:56 ,

Alfa romeo okazionn

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 15:05 ,

FORD FOKUS

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 15:02 ,

CİTAN MERSEDES BENZ

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 14:55 ,

VW PASSAT

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 14:46 ,

U shit

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 12:05 ,

Audi A4 2.0 Nafte, viti 2011, 8000 euro

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 00:49 ,

OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione