nisan | Kukës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nisan,kategori,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nisan Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Maj 10:36 ,

Nisan X Trail

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 19:24 ,

Nisan Qashqai +2 4×4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 11:02 ,

Nisan qashai benxin 2.0 automatik viti 2011

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 20:57 ,

Nisan terrano

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 15:51 ,

Nisan Almera

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 19:37 ,

Nisan

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 01:19 ,

Nisan

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 11:47 ,

Range Rover Sport

19 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:04 ,

NISAN

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 12:08 ,

VW Golf plus Automatic DSG

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 19:35 ,

Shitet Nisan terrano2

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 09:04 ,

Nisan micra i 2003 me dogan

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 20:40 ,

Nissan Micra 1.3 benzin

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 12:03 ,

Shitet nisan navara

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 21:05 ,

Shitet nisan navara 2.5 disel viti 07

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Nën 07:13 ,

Nisan Navara

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 12:54 ,

shitet nisan navara 2.5 disel 2007 4×4

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Jan 18:47 ,

Nissan

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 21:45 ,

Nisan Navara

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 08:55 ,

Nisan 300ZX 3.0 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 17:46 ,

Nissan Primera -04

5 000 EUR

18 Maj 17:12 ,

Nissan Primera -04

5 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nisan | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione